• Warsztaty profilaktyczne

• W dniu 4.03.2020 r. w Gminnych Warsztatach Profilaktycznych „Szkoła wolna od nałogów”, którego tematem było: „Moja szkoła wolna od hejtu” wzięli udział nasi uczniowie Wiktor Stańczyk z kl. IIIa, Apolonia Sułkowska z kl. VIb i Aleksandra Surowiec z kl. VII. Serdecznie dziękujemy uczestnikom konkursu i szczególnie gratulujemy Oli za zajęcie I miejsca w gminnych warsztatach profilaktycznych.

• Walentynki

• Dnia 14.lutego br. w grupie Pszczółki obchodziliśmy Walentynki. Z tej okazji dzieci przygotowały tradycyjnie kartki walentynkowe , ale także wykonaliśmy trudne zadanie z kodowania – zaprogramowaliśmy Ozobota  tak, aby pokonał trasę – serce i odczytał zakodowane „komendy”.

Dorota Kunicka, wychowawca grupy