Rada Rodziców Plan pracy RR Wywiadówki Informacje Rady R. Wpłaty na Radę R.

SZANOWNI PAŃSTWO! DRODZY RODZICE!

Tradycyjnie jak co roku, Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej w Woli Radziszowskiej, zwraca się z gorącą prośbą o dobrowolne (nieobowiązkowe) wpłaty na Komitet Rodzicielski naszej szkoły, w sugerowanej (proponowanej) kwocie 80,00 zł od rodziny. Jeśli  ktoś z Państwa uważa, że składka jest za wysoka, prosimy o wpłaty w dowolnej kwocie. Nawet najdrobniejsza suma jest bardzo potrzebna. Jeśli ktoś jest w stanie i ma życzenie, wpłata może być wyższa. Za wszystkie wpłaty będziemy niezwykle wdzięczni i zobowiązani.

Wpłat można dokonywać przelewem na konto bankowe, bezpośrednio u skarbnika Klasy lub skarbnika Rady Rodziców.

RADA RODZICÓW

ZESPOŁU PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

W WOLI RADZISZOWSKIEJ

KBS W SKAWINIE

NR: 11 8600 0002 0000 0021 6485 0002

W tytule wpłaty należy wpisać imię i nazwisko oraz klasę ucznia.

Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na potrzeby szkoły i posłużą dobru naszych dzieci. Pieniądze z wpłat na Radę Rodziców 2018/2019 nie będą wydatkowane na nagrody dla najzdolniejszych uczniów, gdyż te sfinansuje się z innych źródeł. Rada Rodziców zobowiązuje się do pełnego rozliczenia zgromadzonych środków.

Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy. Wspólnie możemy sprawić, aby pobyt w szkole naszych dzieci był atrakcyjniejszy.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !!!!!!

Sobota 17.11.2018

• Zespół Placówek Oświatowych w Woli Radziszowskiej