• Kiermasz świąteczny - podziękowanie

• Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie, Przedszkolaki, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy,

Sympatycy ZPO w Woli Radziszowskiej

W dniach od 9 do 23 marca 2021 roku odbył się kiermasz świąteczny zorganizowany przez Radę Rodziców Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Radziszowskiej. Wcześniej przygotowano ozdoby świąteczne, które podczas kiermaszu zostały wylicytowane. Zebrane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na zakup rolet do pracowni informatycznej oraz doposażenie i uruchomienie radiowęzła szkolnego.

Pragnę serdecznie podziękować Wszystkim zaangażowanym Osobom, a wśród nich Uczniom naszej szkoły, Rodzicom, Sympatykom naszej Placówki, Pracownikom i Nauczycielom. Dziękuję bardzo Wszystkim Osobom przygotowującym ozdoby, Wszystkim, którzy przekazali ozdoby na kiermasz, ale i Wszystkim licytującym. Tych Osób było bardzo dużo, a sam kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem odwiedzających specjalnie przygotowaną na tę okoliczność stronę.

Szczególne podziękowania za koordynowanie kiermaszu z ogromnym zaangażowaniem składam

Pani Katarzynie Karaś-Gucwie Przewodniczącej Rady Rodziców

Pani Annie Bernat Zastępcy Przewodniczącej Rady Rodziców.

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.

Z wyrazami wdzięczności i szacunku

Dyrektor ZPO w Woli Radziszowskiej

• Remont sali gimnastycznej i zaplecza - podziękowanie

• Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że w najbliższym czasie zostanie wykonany w naszej Szkole remont sali gimnastycznej. Zostaną odmalowane ściany, co z pewnością sprawi radość całej społeczności szkolnej, poprawi bezpieczeństwo i komfort pracy. Remont będzie możliwy dzięki przychylności Pana Witolda Grabca Pierwszego Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Skawina.

Serdecznie dziękuję Panie Burmistrzu.

Serdecznie dziękuję Panu Inspektorowi Zbigniewowi Piętakowi, który z ramienia Wydziału Gospodarki Komunalnej przy UMiG w Skawinie z wielkim zaangażowaniem i skutecznością wspiera działania naszego Zespołu.

Panie Inspektorze, serdecznie dziękuję.

Uprzejmie informuję, że szatnia  w szkole świeci czystością i świeżością, została odmalowana przez Pracowników Obsługi Szkoły i Przedszkola. Państwo Pracownicy pracowali z ogromnym zapałem, odnowili również drabinki i kraty oraz inne elementy na sali gimnastycznej.

Serdecznie Państwu dziękuję.

Z wyrazami wdzięczności,

• Program Rozwoju Oświaty w gminie Skawina na lata 2021-2030 - podziękowanie

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Woli Radziszowskiej,

Przyjaciele i Sympatycy ZPO w Woli Radziszowskiej,

dziękujemy bardzo serdecznie za złożenie formularzy zgłaszania uwag do Programu Rozwoju Oświaty w Gminie Skawina w latach 2021  - 2030.

Do Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie wpłynęło ponad 700 formularzy popierających następujące inwestycje w naszej miejscowości:

- budowę świetlicy przy naszej szkole,
            - przebudowę dachu na szkole w celu zwiększenia powierzchni dydaktycznej i zaplecza             gospodarczego, a także eliminacji uszkodzeń i przeciekania,
            - budowę sali gimnastycznej przy szkole,
            - budowę zadaszenia nad placem zabaw w przedszkolu.

Tak duża liczba złożonych wniosków świadczy o bardzo dużym zaangażowaniu społecznym w życie Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Radziszowskiej, a także potrzebie zmian i dążeniu do podniesienia standardów edukacji, wychowania i opieki w Szkole i Przedszkolu w Woli Radziszowskiej.

Dziękujemy naszemu Księdzu Proboszczowi Antoniemu Spórnie, Panu Czesławowi  Blak - Sołtysowi Woli Radziszowskiej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Woli Radziszowskiej za pomoc w przekazaniu informacji i zebraniu formularzy. Dziękujemy wszystkim Rodzicom, Mieszkańcom i Przyjaciołom,  którzy przyczynili się do sukcesu tej akcji.

DZIĘKUJEMY!

Dyrekcja i Rada Rodziców Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Radziszowskiej

• Serdecznie dziękujemy.

• DZIĘKUJEMY!

Dyrekcja i Nauczyciele Przedszkola

• Dziękujemy

• DZIĘKUJEMY!

Dyrekcja i Nauczyciele Przedszkola

• Podczas wakacji Rada Rodziców zakupiła rolety do pracowni komputerowej.

Rolety z pewnością zwiększą komfort pracy zarówno uczniów jak i nauczycieli. Serdecznie dziękujemy.

dyrektor Zespołu

• Dziękujemy

• Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie

Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Radziszowskiej

serdecznie dziękują

Państwu Magdalenie i Tomaszowi Zuch

Państwu Janinie i Tadeuszowi Daniel

za zaprojektowanie, wykonanie i ufundowanie postumentu

pod popiersie Patronki naszej szkoły.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności

dyrektor Zespołu

• Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Radziszowskiej

serdecznie dziękuje

Pani Kindze Machnik

za ufundowanie okolicznościowej wiązanki kwiatów

oraz pięknych ozdobnych zniczy,

które zostały złożone w dniu 1 września pod pomnikiem

Poległych w czasie I i II wojny światowej.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności