• Pozyskanie środków z Programu Rządowego "Posiłek w szkole i w domu"

• W maju 2019 roku, dzięki staraniom dyrektora Zespołu oraz Rodziców otrzymaliśmy, jako jedyni i pierwsi w  Gminie Skawina dotację z Rządowego Pragramu "Posiłek w szkole i w domu".

Ze środków pozyskanych przez Dyrektora Zespołu w wysokości prawie 100 tys. złotych sfinansowano między innymi:

• remont kuchni
          • zakup urządzeń, m.in. pieca konwekcyjno - parowego,  maszynki do warzyw, zastawy stołowej, i wielu innych
          • zakup mebli i szafek ze stali nierdzewnej do kuchni szkolnej
          • zakup umywalek, zlewozmywaków
          • zakup mebli do stołówki szkolnej
          • zakup mebli do świetlicy szkolnej

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Gmina Skawina

80 000 zł dla Zespół Placówek Oświatowych w Woli Radziszowskiej

w ramach programu ߍ⢠height= „Posiłek w szkole i w domu”

W nowym roku szkolnym uczniów przywita nowa stołówka i jadalnia

| fot. B. Cichoń

#miastozPRZYSZŁOŚCIĄ | www.gminaskawina.pl

• Wielki sukces szkoły. Mobilna pracownia komputerowa

• WIELKI SUKCES SZKOŁY. WYGRALIŚMY PRACOWNIĘ MOBILNĄ. ☺ 😘 ♥ 🌹 ♥ 🌹 ♥ 🌹

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, Rodzice i Sympatycy Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Radziszowskiej

Z ogromną radością i dumą informujemy, że nasza Szkoła Podstawowa przystąpiła do konkursu OSE wyzwanie, który zakończył się dla nas WIELKĄ wygraną. Do konkursu zgłosiła szkołę Dyrektor Szkoły Pani Halina Twardosz w sierpniu 2019. Konkurs był wieloetapowy, pierwszy etap to podpisanie umowy w sprawie mlegitymacji, kolejny to zgłoszenie do OSE, dzięki któremu pozyskamy szybki, bezpłatny internet. Zgłoszenie do CodeWeek, zadeklarowanie uczestnictwa w OSE Hero, wykonanie pracy plastycznej przez Uczniów.

Nagrodą w konkursie jest pracownia mobilna, składająca się z 16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z punktem dostępowym do internetu.

Dziękujemy wszystkim za współpracę, wsparcie i zaangażowanie. Jesteśmy przekonani, że pracownia uatrakcyjni zajęcia i przyczyni się do jeszcze lepszych wyników naszych Wspaniałych Uczniów.

Z szacunkiem

Halina Twardosz - dyrektor ZPO w Woli Radziszowskiej

• Wola Radziszowska otrzyma pracownię mobilną

Edukacja News Wola Radziszowska

Wola Radziszowska otrzyma mobilną pracownie z 16 laptopami

21 września 2019 gmina skawinakonkurslaptopymobilna pracowniaskawinawola radzoszowska

Szkoła Podstawowa we Woli Radziszowskiej przystąpiła do konkursu OSE wyzwanie, dzięki któremu otrzyma mobilną pracownie w skład której wchodzi 16 laptopów.

Jak się dowiadujemy z informacji zamieszczonej na stronie szkoły, do konkursu zgłosiła szkołę dyrektor szkoły Halina Twardosz w sierpniu 2019.

Konkurs był wieloetapowy, pierwszy etap to podpisanie umowy w sprawie mlegitymacji, kolejny to zgłoszenie do OSE, dzięki któremu szkoła otrzyma szybki bezpłatny internet.

Szkoła została zgłoszona do code week (Europejski Tydzień Kodowania), oraz zgłosiła swojego nauczyciela-bohatera w OSE Hero.

• Zakup pięciu komputerów do pracowni informatycznej

• Zakup biurek i krzeseł do pracowni komputerowej

• Zakup krzeseł nauczycielskich do sal lekcyjnych oraz do pokoju nauczycielskiego

• Zakup ławek na korytarz szkolny - piętro szkoły