• Niezapominajki wyróżnione w konkursie
    Grupa Niezapominajek zdobyła wyróżnienie w konkursie pt.: „Jak dbam o otaczającą mnie przyrodę?”, zorganizowanym przez CKiS w Skawinie, w kategorii: praca zbiorowa , wiek: 3 - 4 lata.

Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej, która pokaże jak dziecko dba o środowisko naturalne w swoim otoczeniu. Cele to: uwrażliwienie dzieci na problem dbania o środowisko naturalne i kształcenie wśród dzieci umiejętności manualnych poprzez wykorzystanie i zastosowanie różnorodnych materiałów plastycznych. Niezapominajki wykonały pracę zbiorową w technice kolaż, w formacie A2. Praca została wykonana różnymi technikami plastycznymi.

Dzieci otrzymały całą torbę prezentów i bilety wstępu na Basen „Camena” oraz indywidualne dyplomy dla każdego dziecka. Zespół Placówek Oświatowych im. Marii Konopnickiej w Woli Radziszowskiej otrzymał dyplom za udział w konkursie.

Alicja Przybyło