• NOWE WYPOSAŻENIE W SALI „PSZCZÓŁEK”

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,
    nie przez to, kim jest,
    lecz przez to,
    czym dzieli się z innymi.”
    Jan Paweł II

Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom z grupy ,,Pszczółek” a w szczególności Pani Katarzynie Gucwie, Joannie Malinowskiej, Krystynie Makówce, Annie Karaś, Monice Wańda, Annie Madeja za zaangażowanie i wkład finansowy w zakup korka na ścianę.  Gorące podziękowania kierujemy również w stronę Państwa Katarzyny i Janusza Gucwów  oraz Pana Mariusza Karasia za poświęcenie swojego cennego czasu podczas

przyklejania tablic korkowych na sali „Pszczółek”. Dzięki ich bezinteresownej pomocy i dużemu wysiłkowi jaki włożyli podczas tych prac  bardzo zmienił się wygląd sali przedszkolnej. Obecnie jest tam kolorowo i wesoło dzięki pracom plastycznym dzieci oraz pomocom dydaktycznym, które zawisły na tych tablicach. Dziękujemy im  wszystkim za to, że możemy liczyć na ich wsparcie i pomoc.

Wielkie podziękowania składamy również Państwu Annie i Mariuszowi Karasiom z grupy „Pszczółek” za podarowanie mini wieży.

Dyrekcja ZPO

oraz wychowawca grupy Iwona Morawa

08.11.2018 19:21 | więcej »
  • Dnia 18.10. br grupy przedszkolne „Pszczółki” i „Słoneczka” wzięły udział w wycieczce do Krakowa. Harmonogram wycieczki mieliśmy niezwykle napięty, zaplanowaliśmy wizytę w dwóch miejscach. Dzieci najpierw obejrzały przedstawienie pt.: „Cudowna lampa Alladyna” w Teatrze Groteska. Ta znana dzieciom baśń opowiedziana została w niezwykły sposób. Podziwialiśmy nie tylko doskonałą grę krakowskich  aktorów ale również ich piękne stroje oraz multimedialną scenografię, która wprowadziła nas w nastrój czarów i magii.

Pełni artystycznych wrażeń udaliśmy się do Komendy Powiatowej Policji w Krakowie, na zaproszenie jej rzecznika – p. sierżant sztab. Agnieszkę Piekło-Bielarz. Przedszkolaki miały okazję podglądnąć codzienną pracę funkcjonariuszy policji i zwiedzić nowoczesny budynek komendy. Odwiedziły dyżurkę, gdzie mogły przyjrzeć się z bliska pracy dyżurnego, który przyjmuje zgłoszenia od mieszkańców Krakowa i okolic. Zobaczyły wyposażenie policjanta oraz sprzęt jakim na co dzień dysponuje Policja. Przy okazji odwiedzin policjanci omówili z dziećmi zasady bezpiecznego zachowania się w przedszkolu, w domu i na drodze, jak również podczas kontaktu z osobami obcymi. W czasie spotkania przedszkolaki zadawały mnóstwo ciekawych pytań i wykazywały się dużą wiedzą na temat bezpieczeństwa. W nagrodę otrzymały odblaski i kolorowankę. Wielką frajdą dla przedszkolaków była możliwość wejścia do radiowozu policyjnego, quada oraz na motor. Wizyta dzieci zakończona została pamiątkowym zdjęciem.