• SERCE DLA MEDYKA - finał akcji

     • Pomimo trudnej sytuacji, która nas otacza, w związku z pandemią koronawirusa, dzieci z Przedszkola w Woli Radziszowskiej, ze wsparciem swoich rodziców, bardzo dzielnie i pilnie pracują w domach. Wszyscy tęsknimy za przedszkolem i chcielibyśmy, aby świat jak najszybciej wrócił do normalności.

      Praca wielu osób, stała się wręcz bohaterskim czynem zagrażającym zdrowiu, a nawet życiu. Sytuacja ta szczególnie dotyka osób zatrudnionych w służbie zdrowia, które ze zdwojoną siłą i niespotykanym heroizmem  walczą o nasz powrót do normalnej rzeczywistości.

      Dlatego nasze przedszkole, z wyjątkowym zapałem włączyło się do akcji „Serce dla medyka”, która została ogłoszona dnia 15.04.2020r., na przedszkolnym dysku Google. Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych, zaangażowały się w zaproponowaną akcje i stworzyły piękne prace, z których można odczytać, jak bardzo, na swój dziecięcy sposób, starają się dać wsparcie wszystkim go potrzebującym. Efektem finalnym owego dziecięcego zaangażowania stał się krótki filmik, który powędruje dalej w świat - do krakowskich szpitali zakaźnych.  W ten sposób NASZE dzieci dodadzą otuchy i podziękują  tym, którzy walczą o NASZE  zdrowie.

      Dziękuję dzieciom i rodzicom, za tak ogromne zaangażowanie i zachęcam do obejrzenia filmiku.

                                                           Marzena Cielecka - Kulisa

     • Wznowienie rekrutacji

     • KOMUNIKAT BURMISTRZA MIASTA I GMINY SKAWINA

      Z DNIA 28 KWIETNIA 2020 R.


      w sprawie wznowienia rekrutacji do żłobka, przedszkoli, oddziałów przedszkolnych funkcjonujących w szkołach podstawowych i klas I szkół podstawowych.


      Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacjami kryzysowych (Dz. U z 2020, poz. 374) - Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje, że wznowiona zostaje rekrutacja do żłobka, przedszkoli, oddziałów przedszkolnych funkcjonujących w szkołach podstawowych i klas I szkół podstawowych. Rekrutacja wznowiona zostaje od etapu posiedzeń komisji rekrutacyjnych.


      Nowy harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych funkcjonujących w szkołach podstawowych zawarty jest w załączniku nr 1 do niniejszego komunikatu.


      Oświadczenia woli przyjęcia do przedszkola należy składać tradycyjnie (wersja papierowa) do skrzynek wystawionych w przedszkolach lub (w uzasadnionych przypadkach) drogą mailową na adres przedszkola do którego dziecko zostało zakwalifikowane.

      Załącznik

     • ZAPRASZAMY :-)


   • Kontakty

    • Zespół Placówek Oświatowych
    • Szkoła Podstawowa
     im. Marii Konopnickiej
     ul. Szkolna 10;
     32-053 Wola Radziszowska
     ------------------------------------------------------------------
     Adres przedszkola:
     Samorządowe Przedszkole
     im. Marii Konopnickiej
     ul. Św. Jana Pawła II nr 6;
     32-053 Wola Radziszowska
    • (+12) 275-42-32 Szkoła Podstawowa
     -------------------------------------------------------------------
     (+12) 256-37-68 Przedszkole
    • sekretariat@wr.edu.pl
    • sekretariat@wr.edu.pl
    • sekretariat@wr.edu.pl
  • Librus Synergia