• Do Rodziców Uczniów i Przedszkolaków

     • Szanowni Państwo,

      w trosce o przyszłość gminnego systemu oświaty, a przede wszystkim jego bezpośrednich klientów, czyli naszych dzieci, gmina Skawina postanowiła opracować kolejny długofalowy dokument dotyczący polityki oświatowej, określający priorytety władz i środowiska oświatowego gminy w perspektywie 2030 roku - Program Rozwoju Oświaty w gminie Skawina na lata 2021-2030.

      Elementem szerokich prac diagnostycznych jest sondażowe badanie satysfakcji rodziców dotyczące realizowanej przez gminę polityki oświatowej oraz funkcjonowania poszczególnych placówek. W każdej szkole i przedszkolu przeprowadzona zostanie dedykowana ankieta on-line. Poniżej znajdziecie Państwo link do badania dotyczącego naszej szkoły. Zachęcam Państwa do wzięcia udziału w ankiecie i podzielenia się swoimi opiniami.

      Ankieta jest anonimowa. Wyniki badania będą prezentowane jedynie w formie zbiorczej. Posłużą do określenia kluczowych problemów, potrzeb i wyzwań polityki oświatowej naszej gminy. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu maksymalnie 10 minut.

                                                   Z góry dziękuję za zaangażowanie.

     • Podziękownie

     • Pod koniec wakacji, tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego, dwie sale przedszkolne: grupy „Kotki” i grupy „Jagódki”, zostały wyposażone w profesjonalny system klimatyzacji, dzięki czemu pobyt dzieci w tych salach stał się dla nich dużo przyjemniejszy niż dotychczas i pozwala im łatwiej znieść gorące, letnie dni.

      Koszt zakupu i montażu urządzeń w całości sfinansowano ze środków Rady Rodziców Przedszkola w Woli Radziszowskiej. Klimatyzatory są kolejnym elementem wyposażenia naszego przedszkola na długiej liście rzeczy kupionych przez Radę Rodziców, dzięki którym przedszkole jest miejscem miłym, komfortowym
      i bezpiecznym dla uczęszczających tu dzieci.

       

      Serdecznie dziękujemy za tę inicjatywę !

       

      Dyrekcja i Nauczyciele Przedszkola w Woli Radziszowskiej

     • PODZIĘKOWANIE

     •                      

       

      Szanowni Państwo Rodzice,

      serdecznie dziękujemy za wzbogacenie bazy naszej Szkoły o nowe cztery zestawy multimedialne składające się z tablicy i rzutnika. Tablice interaktywne w znaczący sposób podnoszą standard naszej pracy, a same zajęcia czynią bardziej atrakcyjnymi i przyjaznymi dla naszych Uczniów.

                                                                   Dziękujemy.

                        Dyrekcja i Grono Pedagogiczne ZPO

      w Woli Radziszowskiej

       

    • Pasowanie na Przedszkolaka
     • Pasowanie na Przedszkolaka

     • Dnia 21 września 2020r. w Przedszkolu odbyła się uroczystość: „Pasowania na Przedszkolaka” nowo przyjętych dzieci z najmłodszych grup „Krasnoludki” i „Niezapominajki”. Tego dnia przed przedszkolem zebrały się wszystkie grupy wraz ze swoimi wychowawcami i opiekunami. Dzieci były przebrane w stroje symbolizujące nazwę ich oddziału.

      Uroczystość rozpoczęła się serdecznym powitaniem dzieci przez Panią Halinę Twardosz Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Radziszowskiej oraz Panią Dorotę Kunicką, Wicedyrektora Przedszkola. Pani Dorota Kunicka odczytała przyrzeczenia każdego przedszkolaka, które zostały złożone przez nowe dzieci. Następnie odbyło się uroczyste „Pasowanie”, którego dokonała Pani Dyrektor. Dzieci od tego momentu oficjalnie stały się pełnoprawnymi przedstawicielami naszego Przedszkola. Na pamiątkę tego wydarzenia oraz z okazji ich święta, dzieci otrzymały dyplomy i upominki.

      Podczas uroczystości każda grupa zaprezentowała swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Po występach przedszkolaki rozeszły się do swoich sal, gdzie czekał na nich poczęstunek przygotowany przez rodziców specjalnie na Dzień Przedszkolaka. Wydarzenia z tej uroczystości zostały utrwalone na zdjęciach, które będą najcenniejszą pamiątką dla każdego dziecka.

      Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc w tym uroczystym dniu i składamy jeszcze raz najlepsze życzenia dla naszych nowych przedszkolaków!

      Dużo uśmiechu, radości, wielu sukcesów, wspaniałych kolegów i koleżanek, a także mnóstwa miłych chwil i wspomnień związanych z naszym Przedszkolem życzą Wam

      Dyrekcja, Wychowawcy oraz wszystkie Panie pracujące w Przedszkolu.

      Magdalena Bobula

       

       

     • Zaproszenie

     • Wola Radziszowska, 3.09.2020 r.

       

       

       

      Szanowni Rodzice!

       

      Zapraszamy na zebranie organizacyjne z Dyrekcją ZPO w Woli Radziszowskiej oraz Wychowawcami grup przedszkolnych.

      Zebranie odbędzie się we wtorek, 8.09.2020 r. o godzinie 17.00, w budynku Szkoły Podstawowej (parter).

       

      Z poważaniem,

     • Prośba do Rodziców Przedszkolaków

     • Szanowni Państwo Rodzice

      Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zgłaszanie
      nieobecności dzieci w przedszkolu w danym dniu,
      do godziny 8:30 telefonicznie na numer
      12-256-37-68 wew. 22

      Informacje o nieobecności dzieci są nam niezbędne
      do prawidłowego planowania pracy przedszkola.

      Dziękujemy

     • ZAPRASZAMY :-)


   • Kontakty

    • Zespół Placówek Oświatowych
    • Szkoła Podstawowa
     im. Marii Konopnickiej
     ul. Szkolna 10;
     32-053 Wola Radziszowska
     ------------------------------------------------------------------
     Adres przedszkola:
     Samorządowe Przedszkole
     im. Marii Konopnickiej
     ul. Św. Jana Pawła II nr 6;
     32-053 Wola Radziszowska
    • (+12) 275-42-32 Szkoła Podstawowa
     -------------------------------------------------------------------
     (+12) 256-37-68 Przedszkole
    • sekretariat@wr.edu.pl
    • sekretariat@wr.edu.pl
    • sekretariat@wr.edu.pl
  • Librus Synergia