• Poprawianie ocen

        • Harmonogram poprawiania ocen

           

          L.p. Imię i nazwisko nauczyciela Zajęcia edukacyjne Dzień godzina                   od - do sala nr
          1. Małgorzata Polak biologia/chemia środa 7:15 - 8:00 39
          2.
          Małgorzata Kozak

          język angielski
          kl. 7a

          poniedziałek 13:50-14:35; 14:40-15:25 26
          3. Małgorzata Kozak język angielski
          kl. 8b
          wtorek 8:00-8:45 37
          4. Małgorzata Pindera j. angielski  czwartek  13:30-14:15 36
          5. Mateusz Talik j.niemiecki, historia poniedziałek  14:40 -15:25 37
          6.
          Marzena Bednarz-Guzik j. polski/ j.angielski czwartek  7:10-7:55 37
          7.
          Iwona Jurczyk j. polski/ plastyka czwartek 15:30-16:15 37
          8. Beata Nowalska wos wtorek 7:10 - 7:55 38
          9.
          Magdalena Pachlowska  język polski wtorek 7:10-7:55 22
          10. Marcin Grala historia środa 7:15-8:00 lub 14:40-15:25 38
          12. Magdalena Zapała geografia/
          edukacja dla bezpieczeństwa
          poniedziałek    
          13. Iwona Jurczyk j. polski czwartek 15:30-16:15 37
          14. Agnieszka Bentkowska matematyka wtorek 7:15-8:00 35
          15.
          Violetta Sroka matematyka poniedziałek 14:40-15:25 33
          16. Kamila Wojdyła  fizyka      
          17. Dariusz Janik informatyka piątek 12:50-13:35 35
          18.
          Dariusz Janik wychowanie fizyczne wtorek 11:50-12:35 21
          19.
          Bogumiła Maślanka religia kl. 5a, 5b,
          7a, 7c, 8a
          poniedziałek  14:40 - 15:25 41
          20. Bogumiła Maślanka religia  kl.7a, 8b czwartek  15:30 -16:15 41
          21. Ewa Gubała Edukacja wczesnoszkolna
          kl. 3
          środa 12:50 - 13:35 20a
          22. Jadwiga Grabiec Edukacja wczesnoszkolna
          kl. 2a
          czwartek 12: 50 - 13:35 23
          23. Katarzyna Maślanka Edukacja wczesnoszkolna 
          kl. 2b
          poniedziałek  11:50-12:35 20a
          24. Bona Depa Edukacja wczesnoszkolna
          kl. 1b
               
          25. Dorota Puć Edukacja wczesnoszkolna
          kl. 1a
               
          26. Zuzanna Błaszczak informatyka kl. 2a,2b, 3 wtorek 12:50 - 13:35  26
    • Kontakty

      • Zespół Placówek Oświatowych
      • Szkoła Podstawowa
        im. Marii Konopnickiej
        ul. Szkolna 10;
        32-053 Wola Radziszowska
        ------------------------------------------------------------------
        Adres przedszkola:
        Samorządowe Przedszkole
        im. Marii Konopnickiej
        ul. Św. Jana Pawła II nr 6;
        32-053 Wola Radziszowska
      • (+12) 275-42-32 Szkoła Podstawowa
        -------------------------------------------------------------------
        (+12) 256-37-68 Przedszkole
      • sekretariat@wr.edu.pl
      • sekretariat@wr.edu.pl
      • sekretariat@wr.edu.pl
  • Librus Synergia