• Podziękowanie za bramkę i domofon

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Radziszowskiej serdecznie dziękują Radzie Rodziców za sfinansowanie i wykonanie bramki wejściowej do szkoły wraz z domofonem.

Bardzo dziękujemy za ogromną pomoc i zaangażowanie Pani Angelice Mazur oraz Panu Grzegorzowi Mazurowi, a także wszystkim Osobom, które uczestniczyły w wykonaniu prac.

Z poważaniem,

• Podziękowanie za elektroniczną woźną

• Serdecznie dziękuję Radzie Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Woli Radziszowskiej za zakup i zamontowanie „elektronicznej woźnej”. Urządzenie to znacznie ułatwia pracę.

Z szacunkiem,

• Podziękowanie za aparat fotograficzny

• Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Woli Radziszowskiej serdecznie dziękują Radzie Rodziców za zakupienie i podarowanie wysokiej klasy aparatu fotograficznego. Jesteśmy przekonani, że podarowany aparat pozwoli nam na uchwycenie wielu niepowtarzalnych chwil z życia szkoły.

Dziękuję,

• Podziękowanie za zakup stołu pingpongowego

• Podziękowanie za zakup 24 firmowych koszulek sportowych

• Podziękowanie za opracowanie i sfinansowanie planu budowy świetlicy szkolnej

• Podziękowanie za zakup czterech oczyszczaczy powietrza do przedszkola

• Podziękowanie za wymianę drzwi na piętrze szkoły

• Dziękujemy za wymianę sześciu drzwi na piętrze szkoły.