Wola Radziszowska

Kalendarz imprez Konkursy szkolne

 

Kalendarz imprez i uroczystości szkolnych

rok szkolny 2019/2020

 

L.P.

TERMIN

NAZWA WYDARZENIA

FORMA

ODPOWIEDZIALNI

 

 

WRZESIEŃ 2019

 

  1.  

02. 09. 2019 r. ( poniedziałek)

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019(2020

Akademia

Dyrektor P. H.Twardosz

Wychowawcy klas

 

  1.  

do 16.09.2019 r.

Konkurs OSE wyzwanie

Zgłoszenie Szkoły do konkursu

Zgłoszenie Szkoły do projektu mLegitymacja

Zgłoszenie szkoły do OSE

Zgłoszenie szkoły do CodeWeek

Wykonanie pracy plastycznej przez dzieci

Zadeklarowanie uczestnictwa szkoły w OSE Hero

 

Dyrektor ZPO P. H. Twardosz

Dyrektor ZPO P. H. Twardosz

 

Dyrektor ZPO P. H. Twardosz

Dyrektor ZPO P. H. Twardosz

P. B. Wala

 

P. B. Wala

 

PAŹDZIERNIK 2019

 

  1.  

1.10. 2019 r.

(wtorek)

Światowy Dzień Języków Obcych

Przedstawienie, prezentacja,

gazetka

P. M. Kozak

P. M. Bednarz – Guzik

P. H. Wąsik

P. S. Kawa–Pająk

  1.  

4. 10.2019 r.

(piątek)

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Konkursy, zagadki matematyczne, prezentacja

P. J. Grabiec

P. E. Blak

P. A. Bentkowska

P. B. Sieprawska

 

  1.  

5.10 – 20.10.2019 r.

(poniedziałek – piątek)

CodeWeek

 

Udział w Tygodniu Kodowania

 

Lekcje, dodatkowe zajęcia

w ramach zajęć świetlicowych

P. Z. Błaszczak

P. B. Wala

  1.  

10.10.2019 r. (czwartek)

Święto Patrona Szkoły

 

Konkursy, inscenizacje twórczości Marii Konopnickiej.

Konkurs plastyczny

 

P. B. Maślanka

P. E. Ciepły

P. A. Wasiluk

  1.  

14.10.2019 r. (poniedziałek)

 

Święto Edukacji Narodowej

Apel

P. V. Sroka

  1.  

15.10.2019 r.

(wtorek)

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

 

Konkurs kuratoryjny

P. M. Bednarz-Guzik,

P. M. Kozak

  1.  

16.10.2019 r.

(środa)

 

Małopolski Konkurs z Fizyki

 

Konkurs kuratoryjny

P. G. Rawska,

Wicedyrektor P. J. Jezioro

  1.  

17.10.2019 r.

(czwartek)

 

Małopolski Konkurs Geograficzny

 

Konkurs kuratoryjny

P. M. Zapała,

Wicedyrektor P. J. Jezioro

  1.  

18.10.2019 r.

(piątek)

 

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

Konkurs kuratoryjny

P. M. Bednarz-Guzik

Wicedyrektor P. J. Jezioro

  1.  

21.10.2019 r.

(poniedziałek)

 

Małopolski Konkurs Biologiczny

 

Konkurs kuratoryjny

P. M. Polak

Wicedyrektor P. J. Jezioro

  1.  

23.10.2019 r.

(środa)

 

Małopolski Konkurs Matematyczny

Konkurs kuratoryjny

P. V. Sroka

Wicedyrektor P. J. Jezioro

  1.  

24.10.2019 r.

(czwartek)

 

Małopolski Konkurs Historyczny

 

Konkurs kuratoryjny

P. M. Grala

Wicedyrektor P. J. Jezioro

  1.  

24.10.2019 r.

 

Spotkanie z Księdzem Biskupem Janem Szkodoniem

 

Apel

P. B. Maślanka

Dyrektor P. H. Twardosz

Wicedyrektor P. J. Jezioro

 

  1.  

25.10.2019 r.

(piątek)

 

Małopolski Konkurs Chemiczny

 

Konkurs kuratoryjny

P. M. Polak

Wicedyrektor P. J. Jezioro

  1.  

25.10. 2019 r.

(piątek)

Ślubowanie klasy pierwszej

 

Akademia

P. E. Gubała

P. M. Kozak

 

  1.  

10. 2019 r.

 

Dzień misyjny

Tydzień misyjny.

Spotkanie z misjonarzem

P. B. Maślanka

Ks. Antoni Spórna

 

  1.  

29.10.2019 r.

(wtorek)

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego

 

Konkurs kuratoryjny

P. H. Wąsik

Wicedyrektor P. J. Jezioro

  1.  

10.2019 r.

 

Targi edukacyjne w ZSTE

 w Skawinie

 

Targi – uczniowie klasy VIII

P. K. Mentel

  1.  

Zgłoszenie

do 4.10.2019 r..

II edycja konkursu „zaŚPIEWAJ

I TY NIEPODLEGŁEJ” organizowanego przez Wojewodę Małopolskiego i Kopalnię Soli w Wieliczce pod patronatem MKO

 

Konkurs

P. E. Gubała

P. B. Maślanka

P. Ł. Walczyk

  1.  

10.2019 r.

Biblijny Konkurs Tematyczny
„Z Dobrą Nowiną przez życie”
dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego

 

Konkurs

P. B. Maślanka

 

LISTOPAD 2019

 

 

  1.  

8.11. 2019 r.

(piątek)

11 Listopada - Narodowe Święto Niepodległości

Apel

P. J. Grabiec

P. B. Sieprawska

 

  1.  

13.11.2019 r.

(środa)

Śniadanie daje moc

Gazetki, prezentacje, wspólne śniadanie

Wychowawcy klas I -  III

 

 

  1.  

13.11.2019 r.

(środa)

Dzień czystego powietrza

 

Apel

P. M. Zapała

P. M. Polak

 

  1.  

13.11.2019 r.

(środa)

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR

 

Konkurs

P. B. Wala

  1.  

14.11.2019 r.

(czwartek)

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR

 

Konkurs

P. B. Wala

  1.  

15.11.2019 r

(piątek).

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR

 

Konkurs

P. B. Wala

  1.  

20.11.2019 r.

(środa)

Próbny egzamin ósmoklasisty z Nową Erą – j. polski

 

Egzamin próbny

P. M. Bednarz-Guzik

  1.  

21.11.2019 r.

(czwartek)

Próbny egzamin ósmoklasisty z Nową Erą – matematyka

 

Egzamin próbny

P. V. Sroka

  1.  

22.11.2019 r.

(piątek)

 

Próbny egzamin ósmoklasisty z Nową Erą – j. angielski

Egzamin próbny

P. M. Kozak

  1.  

27.11.2019 r.

(środa)

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”.

 

Konkurs

P. A. Bentkowska,

P. J. Grabiec

  1.  

28. 11. 2019 r. (czwartek)

Andrzejki

Dyskoteka, konkursy, zabawy

Samorząd Uczniowski
P. V. Sroka
Wychowawcy klas

 

 

GRUDZIEŃ 2019

 

  1.  

6.12.2019 r.

(piątek)

Spotkanie z Mikołajem

 

Wycieczki i niespodzianki
 

Wychowawcy klas I - VIII
Klasowe Rady Rodziców

 

  1.  

9.12.2019 r. (poniedziałek)(

Dzień przeciw hałasowi

Gazetka, prezentacja multimedialna, konkursy

P. K. Olejniczak

P. J. Grabiec

P. A. Wasiluk

 

  1.  

9.12 – 19.12.2019 r.

 

 

Kiermasz świąteczny

Stroiki, ozdoby, kartki świąteczne

P. E. Ciepły

P. B. Wala

P. A. Wasiluk

 

  1.  

10.12.2019 r.

(wtorek)

Próbny egzamin ósmoklasisty
z Operonem– j. polski

 

 

P. M. Bednarz-Guzik

  1.  

11.12.2019 r.

(środa)

Próbny egzamin ósmoklasisty
z Operonem– matematyka

 

 

P. V. Sroka

  1.  

12.12.2019 r.

(czwartek)

Próbny egzamin ósmoklasisty
z Operonem– j. angielski

 

 

P. M. Kozak

  1.  

20.12.2019 r.

(piątek)

„Hej, kolęda, kolęda”

 

Klasowe wigilie

Wspólne kolędowanie

Przygotowanie wigilii

 

P. Łukasz Walczyk

Wychowawcy klas

  1.  

12.2019 r.

345 rocznica powołania Jana III Sobieskiego na króla Polski i 335 rocznica odznaczenia króla tytułem obrońcy wiary przez papieża Innocentego XI.

 

Konkurs plastyczny

P. E. Ciepły

  1.  

12.2019 r.

VI Gminny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

2020 organizowany przez Stowarzyszenie „Nasz Dom Nasze Wielkie Drogi”.

 

Konkurs

P. E. Ciepły

  1.  

od 23.12.2019 r. do 6.01.2020 r.

(poniedziałek – poniedziałek)

 

Zimowa przerwa świąteczna

 

Dyrektor ZPO

Nauczyciele

 

STYCZEŃ 2020

 

  1.  

2.01.2020 r.

(czwartek)

 

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych decyzją Dyrektora ZPO

 

 

Dyrektor ZPO P. H. Twardosz

  1.  

3.01.2020 r.

(piątek)

 

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych decyzją Dyrektora ZPO

 

 

Dyrektor ZPO P. H. Twardosz

  1.  

9.01.2020 r. (czwartek))

Zabawa karnawałowa

Zabawa i konkursy

Samorząd Uczniowski
P. V. Sroka
Uczniowie i wychowawcy

Rada Rodziców

 

  1.  

18 i 19. 01.2020 r.

(sobota i niedziela)

Jasełka

Przedstawienie

 

 

P. B. Maślanka

P. D. Kunicka

Wychowawcy

  1.  

01.2020 r.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Maska tradycyjna i współczesna-2020” organizowany przez MDK ul. Reymonta w Krakowie. 

 

Konkurs plastyczny

P. E. Ciepły

  1.  

01.2020 r.

VIII Gminny Międzyświetlicowy Konkurs organizowany przez SP nr 2 w Skawinie

 

Konkurs

P. A. Wasiluk

  1.  

21.01.2020 r.

(wtorek)

 

Dzień Babci i Dziadka

Uroczystość środowiskowa

Wychowawcy klas I - II

 

  1.  

20.01.2020 r.

(poniedziałek)

Próbny egzamin ósmoklasisty
j. polski

 

Egzamin

P. M. Bednarz-Guzik

  1.  

21.01.2020 r.

(wtorek)

Próbny egzamin ósmoklasisty
matematyka

 

Egzamin

P. V. Sroka

  1.  

22.01.2020 r.

(środa)

Próbny egzamin ósmoklasisty
j. angielski

 

Egzamin

P. M. Kozak

  1.  

27.01.2020 – 7.02.2020

(poniedziałek – piątek)

 

Ferie zimowe

Odpoczynek, dni wolne od zajęć

 

 

LUTY 2020

 

  1.  

12.02.2020 r.

(środa)

Dzień Bezpiecznego Internetu

Gazetka, prezentacje

P. A. Kopacz,

P. B. Wala

 

  1.  

13.02.2020 r.

(czwartek)

Bala Karnawałowy

 

 

P. V.Sroka

Wychowawcy klas

  1.  

17.02.2020 r.

(poniedziałek)

Próbny egzamin ósmoklasisty
j. polski

 

 

 

P. M. Bednarz-Guzik

  1.  

18.02.2020 r.

(wtorek)

Próbny egzamin ósmoklasisty
matematyka

 

 

P. V. Sroka

  1.  

19.02.2020 r.

(środa)

Próbny egzamin ósmoklasisty
j. angielski

 

 

P. M. Kozak

  1.  

26.02.2020 r.

(środa)

XXI edycja Gminnego Konkursu Ortograficznego

Konkurs – eliminacje międzyszkolne

P. B. Sieprawska

P. M. Bednarz–Guzik

P. E. Gubała

P. M. Kozak

P. S. Kawa–Pająk

P. B. Nowalska

  1.  

02.2020 r.

Małopolski Konkurs Recytatorski  „Siódme niebo” organizowany przez Dom Kultury

im. K.I. Gałczyńskiego Krakowie.

 

Konkurs

 

P. B. Nowalska

P. M. Bednarz-Guzik

  1.  

02.2020 r.

II Edycja Szkolnego Konkursu Historycznego dla uczniów klas V – VIII.

Konkurs szkolny

P. M. Grala

  1.  

28.02.2020 r.

(piątek)

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

 

Konkurs

P. V. Sroka

 

MARZEC 2020

 

  1.  

2.03.2020 r. (poniedziałek)

 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

 

Apel i uroczystość środowiskowa

 

Wicedyrektor P.Z. Błaszczak

P. M. Grala

 

  1.  

9.03 – 13. 03. 2020 r.

(poniedziałek – piątek)

 

Tydzień matematyki

Konkursy, zabawy

P. V. Sroka

P. A. Bentkowska

 

  1.  

11.03.2020 r.

(środa)

Dzień przeciwko agresji
 

Konkursy, zabawy

P. A. Kopacz,

P. K. Mentel
 

  1.  

17.03.2020 r.

(wtorek)

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik

Test konkursowy w szkole

P. M. Polak

P. J. Grabiec

  1.  

18.03.2020 r.

(środa)

Podsumowanie XXI edycji Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego

Podsumowanie Konkursu

P. B. Sieprawska

P. M. Bednarz–Guzik

P. E. Gubała

P. M. Kozak

P. S. Kawa–Pająk

P. B. Nowalska

 

  1.  

19.03.2020 r.

(czwartek)

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Konkurs

P. A. Bentkowska

P. B. Sieprawska

  1.  

20.03.2020 r.

(piątek)

Pierwszy dzień wiosny

Konkursy, zabawy

Wicedyrektor P J. Jezioro

P. A. Wasiluk

  1.  

25.03.2020 r.

(środa)

Próbny egzamin ósmoklasisty
j. polski

 

Egzamin

P. M. Bednarz-Guzik

  1.  

26.03.2020 r.

(czwartek)

Próbny egzamin ósmoklasisty
matematyka

 

Egzamin

P. V. Sroka

  1.  

27.03.2019 r.

(piątek)

Próbny egzamin ósmoklasisty
j. angielski

 

Egzamin

P. M. Kozak

  1.  

03.2020 r.

Festiwal zawodów

Targi edukacyjne dla  uczniów klasy VIII

 

P. K. Mentel

P. H. Wąsik

  1.  

03.2020 r.

Naboj Junior- Międzynarodowe Zawody Matematyczne dla pięcioosobowych drużyn.

 

konkurs

P. A. Bentkowska,

P. J. Grabiec

  1.  

27.03. 2020 (piątek)

Szkolny konkurs wielkanocny

na najpiękniejszą palmę i pisankę wielkanocną

Wystawa prac

P. B. Maślanka

P. B. Sieprawska

P. K. Olejniczak

 

  1.  

03.2020 r.

65.Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Mały OKR” w kategorii klas IV – VI i VII – VIII – etap szkolny.

 

Konkurs

 

P. B. Nowalska

P. M. Bednarz-Guzik

  1.  

03.2020 r.

Gminna Olimpiada Języka Angielskiego

SP nr 1.

 

Olimpiada

P. M. Kozak

 

KWIECIEŃ 2020

 

 

  1.  

8.04.2020 r.

(środa)

Śniadanie wielkanocne

Spotkanie na sali gimnastycznej,

Rozstrzygnięcie konkursu

 

Dyrektor ZPO P. H. Twardosz

Wychowawcy klas

  1.  

9.04 – 14.04.2020 r.

 

Wiosenna przerwa świąteczna

 

Dyrektor ZPO P. H. Twardosz

  1.  

20.04.2020 r.

(poniedziałek)

Dzień Ziemi

Konkursy, zabawy

P. M. Zapała

P. M. Polak

 

  1.  

21.04.2020 r.

(wtorek)

Egzamin Ósmoklasisty

- j. polski

 

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych decyzją Dyrektora ZPO

 

Dyrektor ZPO P. H. Twardosz

  1.  

22.04.2020 r.

(środa)

Egzamin Ósmoklasisty

- matematyka

 

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych decyzją Dyrektora ZPO

 

Dyrektor ZPO P. H. Twardosz

  1.  

23.04.2020 r.

(czwartek)

Egzamin Ósmoklasisty –

- j. angielski

 

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych decyzją Dyrektora ZPO

 

Dyrektor ZPO P. H. Twardosz

  1.  

04.2020 r.

XII Konkurs Pieśni Religijnej SACROSONG organizowany przez Zespół Szkół Katolickich

w Skawinie

Konkurs

 

 

 

P. B. Maślanka

  1.  

04.2020 r.

Konkurs Spelling Bee

(SP Krzęcin).

Konkurs j. angielskiego

P. M. Bednarz-Guzik,

P. M. Kozak

  1.  

04.2020 r.

Głośne czytanie (SP nr 4).

 

Konkurs j. angielskiego

P. M. Bednarz-Guzik,

P. M. Kozak

 

  1.  

28.04 r.

(wtorek)

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Akademia

P. M. Grala

P. B. Nowalska

 

 

MAJ 2020

 

  1.  

4.05.2020 r.

(poniedziałek)

Ogólnopolski Konkurs Albus

z j. polskiego

Konkurs

P. B. Nowalska

  1.  

5.05.2020 r.

(wtorek)

Ogólnopolski Konkurs Albus

z matematyki

 

Konkurs

P. V. Sroka

P. A. Bentkowska

  1.  

6.05.2020 r.

(środa)

Ogólnopolski Konkurs Albus

z j. angielskiego

Konkurs

P. M. Bednarz-Guzik,

P. M. Kozak

  1.  

6.05.2020 r.

(środa)

Ogólnopolski Konkurs Albus

z fizyki

 

Konkurs

P. G. Rawska

  1.  

7.05.2020 r.

(czwartek)

Ogólnopolski Konkurs Albus

z j. niemieckiego

 

Konkurs

P. H. Wąsik

  1.  

7.05.2020 r.

(czwartek)

Ogólnopolski Konkurs Albus

z historii

 

Konkurs

P. M. Grala

  1.  

7.05.2020 r.

(czwartek)

Ogólnopolski Konkurs Albus

z chemii

 

Konkurs

 

 

 

P. M. Polak

  1.  

8.05.2020 r.

(piątek)

Ogólnopolski Konkurs Albus

z biologii

 

Konkurs

P. M. Polak

  1.  

8.05.2020 r.

(piątek)

Ogólnopolski Konkurs Albus

z geografii

 

Konkurs

P. M. Zapała

  1.  

18.05.2020 r. (poniedziałek)

Setna rocznica urodzin

św. Jana Pawła II

Apel, prezentacje multimedialne, gazetka

Wicedyrektor P. J. Jezioro

P. E. Ciepły

P. B. Maślanka

P. Ł. Walczyk 

P. A. Wasiluk

 

  1.  

22.05.2020

20 – lecie ZPO

w Woli Radziszowskiej

Uroczystość środowiskowa

Dyrektor ZPO P. H. Twardosz

Wicedyrektor

P. Z. Błaszczak

Wicedyrektor

P. J. Jezioro

P. D. Kunicka

P. E. Gubała

P. A. Przybyło

Wszyscy Nauczyciele

  1.  

26.05.2020 r.

(wtorek)

 

Dzień Matki i Ojca

Uroczystość środowiskowa

Wychowawcy klas I –II

 

  1.  

05.2020 r.

Dzień Europejski

Gazetki, prezentacje wybranych krajów

P. M. Bednarz–Guzik

P. S. Kawa–Pająk

P. M. Kozak

P. H. Wąsik

 

  1.  

05.2020 r.

V Wojewódzki Konkurs Recytatorski im. Adama Gorczyńskiego w Brzeźnicy – maj 2020 język polski.

 

Konkurs

 

P. B. Nowalska

  1.  

05.2020 r.

Mistrzostwa Skawiny w Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.

 

Konkurs

P. M. Zapała

  1.  

05.2020 r.

Konkurs Plastyczny organizowany w ramach kampanii Zachowaj trzeźwy umysł oraz Skawińskich Dni Profilaktyki „Bądź bliżej dziecka, uchronisz je od uzależnień”.

 

Konkurs

P. E. Ciepły

  1.  

 

XII Edycja Szkolnego Konkursu Wiedzy o życiu i pontyfikacie św. Jana Pawła II –

- konkurs plastyczny,

- konkurs wiedzy.

 

Konkurs

P. B. Maślanka

P. E. Ciepły

P. B. Nowalska

 

CZERWIEC 2020

 

  1.  

1.06. 2020 r.

(poniedziałek)

Dzień Dziecka i Sportu

Zawody sportowe, imprezy towarzyszące

P. D. Janik

P. Sz. Żurawiecki

Wychowawcy klas

  1.  

1.06-5.06.2020 r.

(poniedziałek – piątek)

 

Obóz językowy

Wyjazd do Kotliny Kłodzkiej

P. M. Kozak

P. V. Sroka

P. A. Bentkowska

 

  1.  

06.2020 r.

Konkurs Ortograficzny „O Pióro Prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie

Konkurs

P. B. Nowalska

  1.  

11.06.2020 r.

(czwartek)

 

Boże Ciało

Święto Kościelne

Dyrektor ZPO P. H. Twardosz

  1.  

12.06.2020 r.

(piątek)

 

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych decyzją Dyrektora ZPO

 

 

Dyrektor ZPO P. H. Twardosz

  1.  

23.06.2020 r.

(wtorek)

„Mam talent”

Pokazy talentów uczniów

Samorząd Uczniowski

P. V. Sroka

 

  1.  

24.06.2020 r.

(środa)

Pożegnanie Absolwentów

Akademia

 

Wychowawcy  klas

 VII - VIII

 

  1.  

25.06.2020 r.

(czwartek)

Wręczenie nagród uczniom za wyniki w nauce oraz za udział

w konkursach

Apel

Wspólne śpiewanie piosenek wakacyjnych

Dyrektor ZPO P. H. Twardosz

Wychowawcy klas

P. Ł. Walczyk

 

  1.  

26.06.2020 r.

(piątek)

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Apel

Wręczenie świadectw

Dyrektor ZPO P. H. Twardosz

Wychowawcy klas

 

 

DODATKOWO

 

 

  1.  

od 10.2019 r.

 do 05.2020 r.

 

Zostań mistrzem świetlicy.

 

Konkurs cykliczny

 

P. A. Wasiluk

 

  1.  

wg kalendarza

Konkurs biblijny dla uczniów szkół podstawowych.

 

Konkurs

P. B. Maślanka

  1.  

wg kalendarza

Gminne konkursy tematyczne według ofert szkół i zainteresowań uczniów.

 

Konkurs

 

Nauczyciele

  1.  

wg kalendarza

Zawody sportowe wg ofert

w kategoriach wiekowych.

 

Zawody

P. D. Janik

P. Sz. Żurawiecki

 

Piątek 10.04.2020

Kontakt

  • Zespół Placówek Oświatowych w Woli Radziszowskiej
    Wola Radziszowska 500
    32 - 053 Wola Radziszowska
    e-mail: sekretariat@wr.edu.pl
  • Szkoła Podstawowa: 12 275-42-32
    Przedszkole: 12 256-37-68
liczba odwiedzin: 1341637