• Rok szkolny
    • 2020/2021

• regionalny

• Karolina Stefaniak

• I miejsce w kategorii wiekowej
        • Konkurs plastyczny na maskę współczesną i tradycyjną · regionalny · 2020/2021
        • Uczniowie naszej szkoły osiągnęli sukces artystyczny w konkursie plastycznym „Maska tradycyjna i współczesna 2021”. W dniu 5 marca na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury „Domu Harcerza” Kraków ul. Reymonta 18 jury pod przewodnictwem pani Krystyny Marcinkowskiej v-ce dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury „Dom Harcerza” ogłosiło wyniki konkursu plastycznego „Maska Tradycyjna i Współczesna 2021”.

Od kilku lat uczniowie naszej placówki biorą udział w konkursie masek. Prace uczniów naszej szkoły zostały wysoko ocenione.

W kategorii wiekowej 8-11 lat:

II miejsce zajęła maska Anna Surowiec, uczennicy klasy IVa.

W kategorii wiekowej 12-15 lat:

I miejsce zajęła maska Karoliny Stefaniak, uczennicy klasy VIIb.

Maski nagrodzone wyróżnieniem przez jury konkursu:

maska Kacpra Leśniaka ucznia kl. VIa,
          maska Floriana Szczyrbaka ucznia kl. VIIb,
          maska Aleksandry Surowiec uczennicy kl. VIII.

Dziękujemy uczniom, którzy licznie wzięli udział i wykonali maski na konkurs. Są to uczniowie:

Ia Antoni Maślanka,
          II Matylda Drewniak,
          IVa Krzysztof Janikowski, Julia Jezioro, Maksymilian Machnik, Wiktor Stańczyk, Antoni Stefański, Anna Surowiec,
          IVb Natalia Myśliwiec,
          VIa Kacper Leśniak, Martyna Maślanka, Emilia Słonina,
          VIb Martyna Drewniak, Weronika Kowalska, Julia Maślanka,
          VIIa Igor Hejnowicz, Gabriela Maślanka, Krystian Ślósarczyk,
          VIIb Karolina Stefaniak, Szczyrbak Florian,
          VIII Aleksandra Surowiec.

Gratulujemy serdecznie wszystkim uczniom.

Elżbieta Ciepły

• Aleksandra Surowiec

• II miejsce w kategorii wiekowej 12-15 lat
        • Konkurs plastyczny na maskę współczesną i tradycyjną · regionalny · 2020/2021
    • lokalny

• Natalia Łopata

• I
        • Gminny konkurs polonistyczny · lokalny · 2020/2021
        • Jeśli chodzi o język polski, Natalia Łopata z klasy 7a nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Tym razem wzięła udział w Gminnym Konkursie Polonistycznym „Między światami”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Skawinie. Jest to konkurs, w którym trzeba przeczytać wymagane lektury, a następnie wykazać się ich znajomością, rozwiązując różnorodne zadania. Natalia świetnie poradziła sobie w pierwszym etapie zatytułowanym „Patrząc w niebo” i zakwalifikowała się do drugiego etapu pod nazwą „Bliżej ziemi”. Choć pytań było więcej, a ich trudność wzrosła, naszej uczennicy również tym razem poszło śpiewająco i z najwyższą liczbą punktów awansowała do finału, który odbędzie się już wkrótce.

Życzymy powodzenia i jak najlepszego wyniku!

Słowa uznania kieruję do Pani Marzeny Bednarz-Guzik, która jest Nauczycielem i Opiekunem Naukowym Natalki. Gratuluję i dziękuję.

• Małopolski Konkurs Geograficzny

• Małopolski Konkurs Języka Angielskiego