• Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2024/25

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się w poniedziałek 2 września wg następującego porządku:

1. Godz. 8.00 – Msza św. w kościele parafialnym w Woli Radziszowskiej
            2. Około godz. 8.50 – apel Poległych przy pomniku
            3. Około godz. 9.20 przejście do szkoły
            4. Około 9.30 – uroczysta akademia
            5. Od 10.15 do 11.30 spotkania uczniów z Wychowawcami klas.

W tym dniu nie ma dowozów. Do kościoła uczniowie przychodzą indywidualnie.

• Dostęp do e-dziennika Vulcan

• Szanowni Państwo,

Informujemy, że Rodzice uczniów klasy I oraz Rodzice nowych Uczniów otrzymają w szkole jednorazowe kody dostępu do e-dziennika Vulcan.

Uczęszczający do szkoły Uczniowie kl. II-VIII oraz ich Rodzicie powinni samodzielnie – bez udziału Szkoły - zaktualizować swoje konta w Dzienniku.

Rejestrację i aktualizacje najlepiej wykonać na komputerze lub laptopie.

Są dwie aplikacje mobilne:

• wersja podstawowa - bezpłatna
            • wersja rozszerzona – do końca października 2024 r. - bezpłatna,
                                                  od 1 listopada 2024 r. do 30 czerwca 2025 r. - płatna

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, Vulcan udostępnia bezpłatnie każdemu Uczniowi i Rodzicowi wersję rozszerzoną aplikacji mobilnej w dostępie testowym.

Każdy użytkownik eduVULCAN otrzymuje na start bezpłatny dostęp testowy do funkcjonalności rozszerzonych, który będzie aktywny do 01.11.2024 r. Aby uzyskać dostęp do funkcjonalności rozszerzonych, nie potrzeba podawać danych karty/ podawać jakichkolwiek danych do płatności.

Po okresie bezpłatnego testowego dostępu (po 01.11.2024 r.), użytkownik aplikacji będzie mógł zakupić dostęp do funkcji rozszerzonych. Opłata za dostęp do funkcji rozszerzonych wynosi od 32,99 zł do 42,89 zł. Opłata ta jest różna, w zależności od kanału sprzedaży. Jest to opłata jednorazowa za dostęp od 01.11.2024 r. do 30.06.2025 r.

Możliwości usługi rozszerzonej i usługi podstawowej przedstawia tabela:

• Zebranie z Rodzicami Przedszkolaków

Szanowni Państwo Rodzice Przedszkolaków

Zapraszamy serdecznie na zebranie wszystkich Państwa Rodziców naszych Przedszkolaków.

Zebranie dbędzie się w środę 28 sierpnia o godzinie 17.00 w budynku szkoły.

• Zebranie z Rodzicami Pierwszoklasistów

Szanowni Państwo Rodzice Uczennic i Uczniów klasy pierwszej

Zapraszamy serdecznie na zebranie wszystkich Państwa Rodziców Uczennic i Uczniów klasy pierwszej.

Zebranie dbędzie się we wtorek 27 sierpnia o godzinie 17.00 w szkole.