Wola Radziszowska

Dyrekcja Nauczyciele Dyżury nauczycieli

 

Szanowni Państwo Rodzice

uprzejmie informuję, że od dnia 10 października 2018 roku

istnieje możliwość konsultacji z Nauczycielami. Konsultacje odbywają się po wcześniejszym (najpóźniej w przeddzień) mailowym uzgodnieniu spotkania. Wiadomości do Nauczycieli proszę przesyłać pocztą podaną na wykazie.

 

Nazwisko

i imię nauczyciela

Dyżur nauczyciela

Adres e - mail

Dzień tygodnia

od - do

Bentkowska Agnieszka

Poniedziałek

14:40 – 15:25

agnieszka.bentkowska@wr.edu.pl

Blak Elżbieta

Czwartek

10:45 – 11:30

elzbieta.blak@wr.edu.pl

Błaszczak Zuzanna

Czwartek

  9:50 – 10:35

zuzanna.blaszczak@wr.edu.pl

Ciaputa Dorota

Środa

  9:40 – 10:35

dorota.ciaputa@wr.edu.pl

Ciepły Elżbieta

Poniedziałek

17:00 – 18:00

elzbieta.cieply@wr.edu.pl

Grabiec Jadwiga

Wtorek

14:50 – 15:35

jadwiga.grabiec@wr.edu.pl

Grabiec Witold

Czwartek

11:50 – 12:35

witold.grabiec@wr.edu.pl

Jurczyk Iwona

Wtorek

  9:40 – 10:35

iwona.jurczyk@wr.edu.pl

Kozak Małgorzata

Środa

15:45 – 16:30

malgorzata.kozak@wr.edu.pl

Maślanka Bogumiła

Środa

10:45 – 11:30

bogumila.maslanka@wr.edu.pl

Nowak Halina

Środa

10:45 – 11:30

halina.nowak@wr.edu.pl

Nowalska Beata

Poniedziałek

12:55 – 13:40

beata.nowalska@wr.edu.pl

Pachytel Anna

Piątek

13:55 – 14:40

anna.pachytel@wr.edu.pl

Sieprawska Barbara

Poniedziałek

11:50 -12:35

barbara.sieprawska@wr.edu.pl

Sroka Violetta

Środa

  8:55 – 9:40

violetta.sroka@wr.edu.pl

Starowicz Diana

Wtorek

13:55 – 14:40

diana.starowicz@wr.edu.pl

Zapała Magdalena

Poniedziałek i Środa

10:35 – 11:00

magdalena.zapala@wr.edu.pl

Potoczny Maciej

Czwartek

12:25 – 13:20

maciej.potoczny@wr.edu.pl

Konik Sylwia

Czwartek

12:25 – 13:40

sylwia.konik@wr.edu.pl

Walczyk Łukasz

Czwartek

17:00 –17:45

lukasz.walczyk@wr.edu.pl

Słomiany Elżbieta

Poniedziałek

  9:50 – 10:35

elzbieta.slomiany@wr.edu.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sobota 17.11.2018

Kontakt

  • Zespół Placówek Oświatowych w Woli Radziszowskiej
    Wola Radziszowska 500
    32 - 053 Wola Radziszowska
    e-mail: sekretariat@wr.edu.pl
  • Szkoła Podstawowa: 12 275-42-32
    Przedszkole: 12 256-37-68
liczba odwiedzin: 595421