• Spotkanie profilaktyczne z Policją

     • Spotkanie profilaktyczne z Policją

      12.11.br. , już po raz trzeci gościliśmy w naszym Przedszkolu Funkcjonariuszy z Komisariatu Komendy Powiatowej Policji w Krakowie. W tym roku, z powodu pandemii, Pani Policjant  st.asp. Beata Dulewicz poprowadziła spotkanie profilaktyczne z dziećmi na zewnątrz budynku.

      Policjanci opowiedzieli o swojej pracy, przypomnieli numery alarmowe. Dzieci usłyszały, jakie reguły bezpieczeństwa należy zachować w drodze do i z przedszkola oraz poza miejscem zamieszkania. Pani Aspirant przypominała zasady poruszania się po ulicy, chodniku oraz podczas jazdy rowerem. Podkreśliła, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, które każdy uczestnik ruchu drogowego powinien posiadać, dlatego wszystkie Przedszkolaki otrzymały od Pani Policjant odblaskowy brelok. Policjanci zostawili także odblaskowe szelki i kamizelki, aby Przedszkolaki były jeszcze bardziej widoczne podczas naszych spacerów po okolicy. Dzieci podziękowały funkcjonariuszom za dobre rady i wręczyły przygotowane przez siebie upominki – prace plastyczne oraz specjalną „gwiazdę szeryfa” dla Pani Aspirant.

      Serdecznie dziękujemy Policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie za wspaniałe i pełne atrakcji spotkanie. Odjeżdżając „na sygnale” obiecali, że nie jest to ich ostatnia wizyta w naszym Przedszkolu.

      Zapraszamy do przedszkolnej galerii zdjęć na dysku google.

      Dorota Kunicka

     • Wyjątkowe obchody  Narodowego Święta Niepodległości w naszej Szkole

     •  

       

                                                                                               

      "Polska”  

      Antoni Słonimski 

      I cóż powiedzą tomy słowników,
      Lekcje historii i geografii,
      Gdy tylko o niej mówić potrafi
      Krzak bzu kwitnący i śpiew słowików.

      Choć jej granice znajdziesz na mapach,
      Ale o treści, co je wypełnia,
      Powie ci tylko księżyca pełnia
      I mgła nad łąką, i liści zapach.

      Pytasz się, synu, gdzie jest i jaka?
      W niewymierzonej krainie leży.
      Jest w każdym wiernym sercu Polaka,
      Co o nią walczył, cierpiał i wierzył.

      W szumie gołębi na starym rynku,
      W książce poety i na budowie,
      W codziennej pracy, w życzliwym słowie,
      Znajdziesz ją w każdym dobrym uczynku.

       

                  W tym roku, w naszej szkole odbyły się wyjątkowe obchody Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę.  Choć ze względu na pandemię nie mogliśmy uczestniczyć w uroczystej akademii, to i tak pamiętaliśmy o naszym pięknym kraju.

      Wszyscy uczniowie klas I-III, w piątek 6 listopada 2020r. w swoich klasach pod przewodnictwem Pań Wychowawczyń, rozmawiali o swojej ojczyźnie i symbolach narodowych oraz wspominali bohaterów narodowych i trudny dla Polski czas rozbiorów. Poruszali również bardzo ważny temat patryiotyzmu i wspólnie zastanawiali się co słowo patriotyzm może oznaczać dla nas dzisiaj. W klasach odbyły się także dyskusje dotyczące wolności i niezależności kraju. Na zakończenie tych warsztatów uczniowie przygotowali flagi narodowe, kotyliony oraz inne ozdoby w barwach narodowych. Uśmiechy nie schodziły z ich twarzy - mimo doniosłości tematu. Teraz każdy uczeń może śmiało powiedzieć, iż jest prawdziwym Małym Patriotą.

      Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z przeprowadzonych zajęć.

     • Szkoła do hymnu

     •  

      Szanowni Państwo, Drodzy Nauczyciele,

      Kochane Przedszkolaki i Uczniowie,

      Sympatycy i Przyjaciele

      Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Radziszowskiej

       

      Wzorem roku ubiegłego nasz Zespół został zgłoszony do akcji

      pod nazwą

      „Szkoła do hymnu”

      organizowanej przez MEN,

      w związku z Narodowym Świętem Niepodległości.

      W tym roku połączymy się zdalnie

      i wspólnie odśpiewamy hymn państwowy

      we wtorek 10 listopada o godzinie 11:11

      Aby uczestniczyć  w wydarzeniu na żywo

      wystarczy połączyć się za pomocą linku,

      który udostępnimy w dniu jutrzejszym.

      Zapraszam serdecznie.

       

      Z wyrazami szacunku

      Halina Twardosz

     • Dzień Pluszowego Misia

     • W dniu 25.11.2020r. Przedszkolaki z wszystkich grup uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. W tym roku  dzieci nie mogły zabrać do przedszkola swoich małych lub dużych przyjaciół Misiów, niemniej jednak świetnie się bawiły i uczestniczyły w ciekawych zajęciach zorganizowanych przez wychowawców z okazji Święta Misia. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: ćwiczenia gimnastyczne z misiami, zabawy, wspólne tańce i zabawy się przy misiowych piosenkach. Dzieci poznały historię powstania pluszowej maskotki oraz wszystkie misie, które można spotkać w bajkach oraz literaturze dla najmłodszych. Ponadto wykonały przeróżne prace plastyczno – techniczne, za które zostały uhonorowane Medalami Przyjaciela Misia. W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe i wspólne się będziemy się uczyć i bawić bo…

                    Anna Wasiluk

     • 1000 powodów, by czytać


     • Informujemy, że nasza Szkoła bierze udział w konkursie zorganizowanym przez Empik –

      „1000 powodów, by czytać”.

      Szczegóły na stronie: https://www.empik.com/biblioteki

      Konkursowy plakat przygotowała klasa IV B. 

      Do wygrania - atrakcyjne nagrody (zarówno dla zwycięskich szkół, jak i dla każdej zgłoszonej placówki).

      Jak głosować?

      Należy pobrać aplikację mobilną Empik.

      Uruchomić aplikację i zarejestrować się w programie Empik Premium / Premium Free. Następnie wybrać szkołę (oczywiście wybieramy Zespół Placówek Oświatowych w Woli Radziszowskiej) i oddać głos.

      Głosowanie potrwa od 2 XI do 2 XII.

      Można głosować codziennie.

      Liczymy na Wasze głosy.

     • Nauczanie zdalne we wszystkich klasach szkoły podstawowej do dnia 29 listopada 2020 r.

     • Szanowni Państwo Rodzice,

      od dnia 9 listopada 2020 r. do dnia 29 listopada 2020 r. wszystkie klasy szkoły podstawowej realizują nauczanie na odległość.

      W naszej szkole wszystkie lekcje i prawie wszystkie zajęcia odbywają się online w czasie rzeczywistym, zgodnie z obowiązujacym podziałem godzin.

      Zorganizowana została opieka świetlicowa dla dzieci uprawnionych Rodziców.

      Szczegóły zostały przekazane za pomocą dziennika elektronicznego.

       

      Z poważaniem

      Halina Twardosz

       

     • Zawieszenie zajęć klas IV - VIII

     • Szanowni Państwo Rodzice,

      przekazuję do Państwa wiadomości treść komunikatu MEN
      z dnia 23 października 2020 roku

       

      Szanowni Państwo,

      od soboty, 24 października obowiązują nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek. Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, a także wszystkich klas szkół ponadpodstawowych, słuchacze placówek kształcenia ustawicznego oraz centrów kształcenia zawodowego przechodzą na naukę zdalną. Zawieszenie zajęć stacjonarnych dla tych uczniów potrwa do niedzieli, 8 listopada br. 

      Przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych będą funkcjonowały bez zmian. Stacjonarnie pracują również szkoły w młodzieżowych ośrodkach wychowawczych i młodzieżowych ośrodkach socjoterapii. Dyrektorzy szkół specjalnych i specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych będą mogli sami w tym okresie decydować o trybie nauczania w klasach IV-VIII szkół podstawowych i w szkołach ponadpodstawowych.

      Szczegóły dotyczące zmian w funkcjonowaniu szkół i placówek znajdą Państwo na stronie:

      https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszamy-na-dwa-tygodnie-zajecia-stacjonarne

       

      Zgodnie z powyższym, w naszej szkole klasy IV - VIII przechodzą na naukę zdalną. W ndchodzącym tygodniu wszystkie lekcje odbywają się w aplikacji TEAMS zgodnie z obowiązującym podziałem godzin, Nauczyciele łączą się z uczniami w czasie rzeczywistym, zgodnie z harmonogramem pór lekcji przesłanych do Państwa za pomocą dziennika elektronicznego. Lekcje rozpoczynamy punktualnie, zgodnie z porą dzwonka na lekcję.

      Bardzo proszę o współpracę i częste sprawdzanie wiadomości w dzienniku elektronicznym.

       

      Z poważaniem,

      Halina Twardosz

     • Ślubowanie uczniów klas pierwszych

     • Pierwszoklasiści z naszej szkoły są już pełnoprawnymi uczniami. W dniu 14.10.2020 r. odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. Był to wyjątkowy dzień.

      Uroczystość prowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Aleksandra Surowiec. Powitała zaproszonych gości, dyrekcję szkoły, nauczycieli, rodziców i uczniów.

      W niezwykłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym, pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami. Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor Halina Twardosz dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając magicznym piórem, jak czarodziejską różdżką, ramion pierwszoklasistów.

      Zanim jednak uczniowie zostali przyjęci do grona społeczności uczniowskiej, przedstawiły to, czego już zdążyły się w szkole nauczyć. Zwarci i gotowi, odświętnie ubrani oraz niesamowicie przejęci przystąpili do prezentowania swoich umiejętności. Uczniowie recytowali wiersze, tańczyli, zaprezentowali piękne przedstawienie oraz umilali czas swoim śpiewem. Myślą przewodnią tegorocznego ślubowania była Jesień. Uczennica klasy 6b Julia Maślanka, pięknie zaprezentowała postać Jesieni w przedstawieniu. Po zakończonej prezentacji przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego potwierdziła, iż wszystkie dzieci wspaniale zdały "egzamin pierwszoklasisty".

      W tejże jak wyjątkowej chwili Pani Dyrektor pogratulowała wszystkim dzieciom zaprezentowanych umiejętności, a wychowawczyniom, wspaniale przygotowanego przedstawienia. Następnie Pani Dyrektor wręczyła uczniom upominki. Niespodziankę swoim starszym kolegom sprawili koledzy i koleżanki z przedszkola. Pani Wicedyrektor Dorota Kunicka w imieniu młodszych kolegów wręczyła pierwszoklasistom własnoręcznie wykonane zakładki do książki oraz "koła ratunkowe" do wykorzystania w razie nieprzygotowania do lekcji. Następnie nadszedł czas na pamiątkowe zdjęcia, życzenia oraz podziękowania. W związku z panującą pandemią zrezygnować musiano z uścisków.

      Ślubowanie, to bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla wychowawców, a przede wszystkim dla rodziców, dziadków czy bliskich. Pięknie zaśpiewane piosenki z ogromnym przejęciem wyrecytowane wiersze, z pewnością wycisnęły niejedną łezkę z oczu bliskich. Ten dzień bardzo długo jeszcze pozostanie w pamięci nas wszystkich.

       

     • Podziękowanie


     • „Dobre słowa są plastrem miodu,
      słodyczą dla gardła, lekiem dla ciała.”
      Księga Przysłów (Prz 16,24)

      Szanowni Państwo Rodzice,

      dziękujemy za pamięć o nas, serdeczny gest i życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, jakie w Państwa imieniu złożyły nam Panie z Rady Rodziców.
      Było nam bardzo miło!

                                                                                                  Z wyrazami wdzięczności

       

      Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Administracji i Obsługi
      Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Radziszowskiej

       

       

       

       

       

     • Życzenia

     • Warszawa, 14 października 2020 r.

       

      Szanowni Państwo Dyrektorzy,

      Nauczyciele i Wychowawcy,
      Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

       

      Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich tych, którzy uczestniczą w tak ważnym procesie nauczania i wychowania młodych ludzi – nauczycieli, wychowawców, pedagogów, a także pracowników oświaty. Z tej okazji chciałbym wyrazić mój największy szacunek i wdzięczność za wytrwałość, entuzjazm oraz profesjonalizm, z jakimi realizują Państwo swoje powołanie zawodowe.

      W tym szczególnym dniu jeszcze bardziej uświadamiamy sobie, że praca nauczyciela to coś więcej niż godziny spędzone przy tablicy. To uwaga poświęcona podopiecznym,
      a także dbałość o ich ciągły rozwój i bezpieczeństwo. To również dzielenie z uczniami
      ich sukcesów i porażek, bycie blisko, wspieranie oraz zrozumienie potrzeb.

      O tym, jak ważną rolę odgrywa wychowawczy aspekt pracy nauczyciela, przekonaliśmy się szczególnie w okresie czasowego zawieszenia zajęć. Sprostali Państwo wówczas konieczności nauczania na odległość, ale przede wszystkim na bieżąco wspierali swoich uczniów i ich rodziców. Państwa postawa – pełna rozwagi, spokoju, a także poczucia obowiązku – pomogła wielu młodym ludziom odnaleźć się w zupełnie nowych, niecodziennych okolicznościach.

      Od początku września szkoły funkcjonują w warunkach podwyższonych standardów sanitarnych. Pierwsze tygodnie nowego roku szkolnego pokazały, że stosowanie się do wytycznych i zaleceń sprawdza się. Dziękuję za niezwykle świadome i pełne rozsądku podejście do kwestii bezpieczeństwa oraz za to, że uczą Państwo dzieci odpowiedzialności za siebie i innych.

      Wyrażając wdzięczność za Państwa codzienne starania edukacyjne i wychowawcze, przekazuję również najlepsze życzenia oraz serdeczne pozdrowienia. Życzę Państwu wielu sukcesów, spełnienia zawodowego, a także nieustającej inspiracji – tak potrzebnej w pracy z młodymi ludźmi. Mam nadzieję, że osiągnięcia uczniów będą przynosiły Państwu radość i dawały poczucie dobrze spełnionego obowiązku.

       

      Z wyrazami szacunku i sympatii

      Dariusz Piontkowski

      Minister Edukacji Narodowej

       

     • Komunikat! Pilne!

     • Szanowni Państwo Rodzice
      Uczniów Szkoły Podstawowej i Przedszkolaków

      W związku z zagrożeniem powodziowym uprzejmie prosimy o częste sprawdzanie  informacji na stronie internetowej Zespołu oraz e-dziennika.

       

      Z szacunkiem

      Halina Twardosz
      Dyrektor Zespołu

       

       

      Zagrożenie powodziowe

       

     • Europejski Dzień Języków Obcych

     • 28. września w naszej szkole świętowaliśmy Europejski Dzień Języków Obcych.  Z tej okazji został zorganizowany konkurs plastyczno – językowy na najładniejszy kaligram. Uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością i talentem. Trzydziestu dwóch podopiecznych walczyło o zwycięstwo w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1–4 oraz 5–8. Po burzliwych obradach jury przyznało następujące nagrody:

      Klasy 1 – 4

      I miejsce: Patrycja Kucik kl. 3a

      II miejsce: Maria Maślanka kl. 2 oraz Iwona Leniartek kl. 3b

      III miejsce: Oskar Sidzina kl. 1b oraz Laura Maślanka kl. 3b

       

      Klasy 5 – 8

      I miejsce: Dawid Kunicki kl. 6a

      II miejsce: Natalia Łopata kl. 7a

      III miejsce: Aleksandra Surowiec kl. 8

      Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

      Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę sponsora nagród dla wszystkich 32 uczestników konkursu, firmie IDEAL Schody. Pani Katarzynie Karaś – Gucwie, przewodniczącej Rady Rodziców uprzejmie dziękujemy za zakup, opakowanie i dostarczenie do szkoły wszystkich nagród oraz za pomoc w wyłonieniu zwycięzców konkursu.

      Wszystkich uczniów zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach językowych.

      Małgorzata Kozak

     • Dzień Zdrowego Odżywiania w Przedszkolu

     •      

       

       

       

             6. października br. w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Dzień Zdrowego Odżywiania. Dzień ten miał na celu przybliżenie  i propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród naszych Przedszkolaków.

            O tym jak ważna dla zdrowia jest różnorodna, zbilansowana dieta, oparta głównie na warzywach i owocach, dzieci dowiedziały się z różnych rodzajów zajęć przygotowanych przez nauczycieli. Najbardziej oczekiwane przez dzieci były jednak te, które opierały się na działaniu praktycznym. Każdy z przedszkolaków miał możliwość  samodzielnego przygotowania zdrowej potrawy dla siebie.

         Już od wczesnych godzin porannych, przedszkolne sale powoli zamieniały się w kulinarne pracownie. W asyście Pań, pełne zapału i skupienia dzieci kroiły, obierały, układały, nawlekały na patyczki, komponowały przeróżne owoce i warzywa w formie kanapek, szaszłyków, koktajli, soków, zdrowych sałatek, „kolorowych talerzy”.  Z jeszcze większym zaangażowaniem odbywało się konsumowanie, stworzonych przez siebie posiłków. W atmosferze dobrej zabawy, dzieci miały okazję wielozmysłowo poznać, a przede wszystkim posmakować przeróżnych warzyw i owoców, również tych egzotycznych.  Było to jednocześnie świetne ćwiczenie manualne dla małych rączek.

      Mamy nadzieję, że oprócz dobrej zabawy, dzieci miały szansę przekonać się, że lepiej dla ich zdrowia i samopoczucia będzie sięgnąć częściej po … jabłko, zamiast cukierka.

      Urszula Postawa- Stręk

       

    • Konkurs muzyczny
     • Konkurs muzyczny
     • Regulamin
      muzycznego konkursu
      "Jesienna piosenka"

             §1

      Organizator

       Przedszkole Samorządowe w Woli Radziszowskiej

      §2
      Temat

      „Jesienna Piosenka”

      §3
      Cel

      - rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości oraz aktywności artystycznej wśród dzieci,
      - wspieranie najzdolniejszych wokalnie dzieci i umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych,
      - propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci,
      - popularyzacja polskich piosenek o tematyce jesiennej,
      - wyłonienie utalentowanych dzieci  oraz zachęcenie jej do pracy twórczej w zakresie muzyki,
      - rozwijanie talentów estradowych,
      - kształtowanie umiejętności współzawodnictwa

       §4
      Uczestnicy

      1. W konkursie biorą udział dzieci  z Samorządowego Przedszkola w Woli Radziszowskiej.
      2. Dzieci mogą występować same lub z wsparciem rodziców.
      3. Dopuszcza się możliwość wspólnego występu rodzeństwa, uczęszczającego do Przedszkola w Woli Radziszowskiej wraz z jego rodzicami.

      §5
      Zasady zgłoszenia prac konkursowych

      1.  Nagranie piosenki dziecka powinny zostać przesłane drogą elektroniczną  na adres marzena.cielecka-kulisa@wr.edu.pl  w postaci pliku video lub pliku dźwiękowego z informacją w tytule „Jesienna piosenka”.
      2. W wiadomości powinny zostać zawarte następujące dane: Imię i nazwisko  
          dziecka, wiek, grupa do której uczęszcza dziecko.

      3. Nagrania piosenek należy nadesłać w terminie do 8. listopada 2020r.
      4. Każdy przedszkolak może nadesłać jedną pracę konkursową.
      5. Utwór musi poruszać tematykę jesienną.
      6. Czas prezentacji piosenki nie może przekraczać 5 minut.
      7. Utwór musi być wykonany w języku polskim.
      8. Utwór dzieci wykonują a'capella lub z przygotowanym akompaniamentem lub podkładem muzycznym.

      §6
      Zasady przyznawania nagród

      1. Dobór repertuaru.
      2. Warunki głosowe.
      3. Interpretacja utworu.
      4. Ogólne wrażenie artystyczne.
      5. Kategorie wiekowe:
          •  dzieci w wieku 3-4 lata
          •  dzieci w wieku 5, 6, 7 lat

      §7
      Nagrody

      1. O przyznaniu nagród zadecyduje komisja powołana spośród  nauczycieli Samorządowego Przedszkola w Woli Radziszowskiej.
      2. Wszyscy uczestnicy otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy. O terminie i formie wręczania nagród uczestnicy zostaną poinformowani tydzień wcześniej.

      §8
      Postanowienia końcowe

      1. Dostarczenie pracy na konkurs jest równoznaczne z akceptacją warunków i regulaminu konkursu.
      2. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie. O wszelkich zmianach zostaną Państwo poinformowani drogą mailową.
      3. Wszelkie pytania odnośnie konkursu należy kierować do koordynatora: Alicji Przybyło i Marzeny Cieleckiej – Kulisy.

      Regulamin_konkursu_Jesienna_piosenka.doc

     • Podziękowanie

     • Szanowni Rodzice!

      Serdecznie dziękujemy za kolejny piękny gest i okazane przez Państwa wsparcie. Rada Rodziców Przedszkola zakupiła nowy telewizor do sali grupy "Krasnoludki". Nowoczesny sprzęt zastąpi wcześniejszy, umili i uatrakcyjni prowadzenie zajęć w Przedszkolu.

                                                                                                       Dyrekcja
                                                                                 i Wychowawcy grupy "Krasnoludki"

       

     • Prośba Rady Rodziców

     • SZANOWNI PAŃSTWO! DRODZY RODZICE!

      Tradycyjnie jak co roku, Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej w Woli Radziszowskiej, zwraca się z gorącą prośbą o dobrowolne (nieobowiązkowe) wpłaty na Radę Rodziców naszej szkoły, w sugerowanej (proponowanej) kwocie 80,00 zł od rodziny. Jeśli ktoś z Państwa uważa, że składka jest za wysoka, prosimy o wpłaty w dowolnej kwocie. Nawet najdrobniejsza suma jest bardzo potrzebna. Jeśli ktoś jest w stanie i ma życzenie, wpłata może być wyższa.

      Za wszystkie wpłaty będziemy niezwykle wdzięczni i zobowiązani.

      Wpłat można dokonywać przelewem na konto bankowe, bezpośrednio u skarbnika Klasy lub skarbnika Rady Rodziców.

      RADA RODZICÓW
      ZESPOŁU PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
      W WOLI RADZISZOWSKIEJ
      KBS W SKAWINIE
      NR: 11 8600 0002 0000 0021 6485 0002

      W tytule wpłaty należy wpisać imię i nazwisko oraz klasę ucznia.

     • Do Rodziców Uczniów i Przedszkolaków

     • Szanowni Państwo,

      w trosce o przyszłość gminnego systemu oświaty, a przede wszystkim jego bezpośrednich klientów, czyli naszych dzieci, gmina Skawina postanowiła opracować kolejny długofalowy dokument dotyczący polityki oświatowej, określający priorytety władz i środowiska oświatowego gminy w perspektywie 2030 roku - Program Rozwoju Oświaty w gminie Skawina na lata 2021-2030.

      Elementem szerokich prac diagnostycznych jest sondażowe badanie satysfakcji rodziców dotyczące realizowanej przez gminę polityki oświatowej oraz funkcjonowania poszczególnych placówek. W każdej szkole i przedszkolu przeprowadzona zostanie dedykowana ankieta on-line. Poniżej znajdziecie Państwo link do badania dotyczącego naszej szkoły. Zachęcam Państwa do wzięcia udziału w ankiecie i podzielenia się swoimi opiniami.

      Ankieta jest anonimowa. Wyniki badania będą prezentowane jedynie w formie zbiorczej. Posłużą do określenia kluczowych problemów, potrzeb i wyzwań polityki oświatowej naszej gminy. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu maksymalnie 10 minut.

                                                   Z góry dziękuję za zaangażowanie.

  • Kontakty

   • Zespół Placówek Oświatowych
   • Szkoła Podstawowa
    im. Marii Konopnickiej
    ul. Szkolna 10;
    32-053 Wola Radziszowska
    ------------------------------------------------------------------
    Adres przedszkola:
    Samorządowe Przedszkole
    im. Marii Konopnickiej
    ul. Św. Jana Pawła II nr 6;
    32-053 Wola Radziszowska
   • (+12) 275-42-32 Szkoła Podstawowa
    -------------------------------------------------------------------
    (+12) 256-37-68 Przedszkole
   • sekretariat@wr.edu.pl
   • sekretariat@wr.edu.pl
   • sekretariat@wr.edu.pl
 • Librus Synergia