• Sukces literacki

     • Miło nam poinformować, że uczennica klasy VIII a, Natalia Łopata, odniosła swój kolejny sukces literacki. Wzięła udział w VI Powiatowym Konkursie Literackim „Mój debiut”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 w Skawinie, i napisała opowiadanie inspirowane fragmentem utworu „Tolerancja” zespołu COMA. Praca Natalii została dostrzeżona przez jury i zasłużyła na wyróżnienie. Uczennica otrzymała dyplom oraz nagrodę. Serdeczne gratulacje!

     • Kiermasz Bożonarodzeniowy

     • Kochane Dzieci,  Szanowni Rodzice, Szanowni Państwo

      Zachęceni sukcesem oraz miłym odbiorem Kiermaszu Wielkanocnego postanowiliśmy połączyć swoje siły i wspólnie z Panią Dyrektor, Radą Rodziców działającą przy Szkole Podstawowej oraz Radzie Rodziców działającą przy Przedszkolu Samorządowym, Nauczycielami, Rodzicami, Przedszkolakami oraz Uczniami SP w Woli Radziszowskiej zorganizować Kiermasz Bożonarodzeniowy. Wszystkie przekazane na Kiermasz przedmioty zostaną sfotografowane oraz umieszczone wraz z proponowaną ceną na stronie fb. Każdy będzie mógł je sobie dokładnie obejrzeć, a potem kupić i odebrać w Domu Ludowym. Kiermasz wystartuje 1 grudnia 2021 r.. A już teraz dziękujemy WSZYSTKIM - Uczniom, Przedszkolakom, Rodzeństwu, Mamusiom, Tatusiom, Ciociom, Wujkom, Babciom, Dziadkom, Znajomym, Nauczycielom, Przyjaciołom naszej szkoły i przedszkola oraz Wszystkim chętnym za przekazanie wspólnie tworzonych, pięknych, różnokolorowych, świątecznych i bajkowych różności, na nasz Kiermasz.

      https://www.facebook.com/Kiermasz-Bo%C5%BConarodzeniowy-ZPO-w-Woli-Radziszowskiej-108388628344182

       

       

      Z wyrazami szacunku i wdzięczności,

      Katarzyna Karaś -Gucwa Przewodnicząca Rady Rodziców

      Halina Twardosz Dyrektor ZPO 

     • Nowa świetlica - wypowiedź Pana Burmistrza Norberta Rzepisko

     • Słowa Pana Burmistrza Norberta Rzepisko umieszczone na oficjalnej stronie fb:

       

      Nowa świetlica dla Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Radziszowskiej

      W przyszłym roku rozbudujemy budynek Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Woli Radziszowskiej. Pojawi się tutaj nowa świetlica, o którą od dawna zabiegała dyrekcja placówki i rodzice. To będzie pierwsza rozbudowa w niemal 50-letniej historii szkoły. Na ten cel zostanie przeznaczone 1 mln zł. Zadanie zostało wpisane do Wieloletniej Prognozy Finansowej podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej.

      Zespół Placówek Oświatowych w Woli Radziszowskiej jest dowodem na to, że zaangażowanie i chęć współpracy pozwalają przeskoczyć nawet największe problemy. Bardzo dziękuję Dyrektor Halinie Twardosz oraz Rodzicom za wszystkie merytoryczne spotkania i rozmowy.

      https://www.facebook.com/BurmistrzRzepisko

     • Konkurs „Jesienne drzewa”

     • W świetlicy szkolnej odbył się konkurs fotograficzny: "Jesienne drzewa" przygotowany przez Panią Jadwigę Grabiec. Uczestniczyło w nim trzydziestu czterech uczniów kl. I-III. Celem przedsięwzięcia było rozwijanie wśród dzieci umiejętności obserwacji przyrody, jak również uwrażliwienie na jej piękno. Wszystkie prace były na wysokim poziomie, przedstawiały piękne drzewa ujmujące bogactwo natury. Nie sposób byłoby nie podzielić się z innymi, nadesłanymi od dzieci fantastycznymi fotografiami. Dlatego też została przedstawiona na korytarzu szkolnym prezentacja prac uczniów. Wspólnie podziwialiśmy detale piękna otaczającego nas świata, uchwycone w obiekcie aparatu przez naszych najmłodszych uczniów.  Jury zdecydowało, w związku z oryginalną interpretacją i wielką różnorodnością, nagrodzić za udział w konkursie wszystkich uczestników, dyplomem, przygotowanym i zaprojektowanym przez Panią Katarzynę Maślankę .

      Podziękowania dzieciom za zaangażowanie w konkursie:

       

      1. Dorocie Błądek Ia
      2. Julii Juszczyk z kl. Ia
      3. Milenie Paciorek z kl. Ia
      4. Piotrowi Woźniakowi z kl. Ia
      5. Sylwestrowi Maślance z kl. Ia
      6. Natalii Popiel z kl. Ia
      7. Karolowi Kellerowi z kl. Ia
      8. Adamowi Zachorowskiemu z kl. Ia
      9. Martynie Chromy z kl. Ib
      10. Alanowi Gasińskiemu z kl. Ib
      11. Jakubowi Maślance z kl. Ib
      12. Barbarze Antos z kl. IIa
      13. Lenie Bochenek z kl. IIa
      14. Przemysławowi Grodnickiemu z kl. IIa
      15. Antoniemu Maślance z kl. IIa
      16. Filipowi Kłapaczowi z kl. IIa
      17. Filipowi Zwolińskiemu z kl. IIa
      18. Karolowi Grabysie z kl. IIa
      19. Jakubowi Czepielowi z kl. IIa
      20. Konradowi Cholewie z kl. IIa
      21. Martynie Wróblewskiej z kl. IIa
      22. Kornelii Sudeckiej z kl. IIb
      23. Wiktorowi Woźniakowi z kl. IIb
      24. Alicji Stasiuk z kl. IIb
      25. Krzysztofowi Kurze z kl. IIb
      26. Zofii Malinowskiej z kl. IIb
      27. Oliwierowi Juszczykowi z kl. IIb
      28. Oskarowi Sidzinie z kl. IIb
      29. Emilii Dyląg z kl. III
      30. Zuzannie Drożdż z kl. III
      31. Nadii Goryl z kl. III
      32. Marii Maślance z kl. III
      33. Michalinie Sadowskiej z kl. III
      34. Tomaszowi Stańczykowi z kl. III

      Agata Kopacz

       

      Serdecznie dziękuję Pani Jadwidze Grabiec za bardzo ciekawą inicjatywę i przygotowanie konkursu, Pani Katarzynie Maślance i Pani Agacie Kopacz za pomoc w realizacji założonych celów konkursowych.

      Z wyrazami szacunku i wdzięczności,

      Halina Twardosz

       

     • WIELKI sukces szkoły, mamy finanse na świetlicę szkolną :-)

     •  

      Z ogromną radością i satysfakcją pragnę poinformować, że w dniu dzisiejszym, 24 listopada 2021 roku, Rada Miejska przyjęła zmiany do Wieloletniej Prognozy Finansowej, a wśród inwestycji, na które zostaną przeznaczone środki finansowe znalazła się rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Woli Radziszowskiej. W 2022 roku powstanie nowa świetlica, której koszt realizacji wyniesie około 1 mln złotych.

      Jest to rozbudowa, na którą społeczność szkolna oczekiwała przez wiele lat. Prace związane z gromadzeniem środków finansowych, opracowaniem i realizacją projektu rozbudowy rozpoczęły się w 2018 roku.

      Na wyrazy wielkiego uznania i wdzięczności zasługują Rodzice, którzy z wielkim zaangażowaniem i determinacją gromadzili środki finansowe na realizację projektu rozbudowy i uzyskanie pozwolenia na budowę, organizując różnego rodzaju wydarzenia, również o charakterze dochodowym.

      Bardzo Państwu dziękuję. 

      Słowa podziękowania należą się Mieszkańcom Woli Radziszowskiej, którzy wspierali m.in. finansowo organizowane akcje.

      Serdecznie dziękuję Panu Norbertowi Rzepisko Burmistrzowi Miasta i Gminy Skawina, który ujął rozbudowę naszej szkoły w planie finansowym Gminy Skawina na 2022 rok, aktywnie wspiera działania społeczności szkolnej i lokalnej, służy swoją fachową wiedzą i pomocą.

      Słowa wdzięczności kieruję w stronę Pana Witolda Grabca Pierwszego Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Skawina, który uczestniczył w podejmowaniu kluczowych decyzji związanych z naszym projektem, z wielkim zaangażowaniem służy bezcenną pomocą, radą i wsparciem.

      Dziękuję serdecznie Pani Ewie Masłowskiej Przewodniczącej Rady Miejskiej, Panu Ryszardowi Majdzikowi Zastępcy Przewodniczącej Rady Miejskiej, Paniom i Panom Radnym, którzy niejednokrotnie zapewniali o swojej przychylności i życzliwości, a w dniu dzisiejszym przyjęli kluczową dla nas uchwałę, jednomyślnie.

      Szkoła będzie rozbudowywana po raz pierwszy od początku swojego istnienia, tym bardziej, jest to dla nas ważne i doniosłe wydarzenie.

      Data 24 listopada 2021 r. zapisze się złotą czcionką w historii naszej Szkoły, która za niecałe dwa lata będzie obchodziła 50–lecie swojej działalności.

      Z wyrazami wdzięczności i szacunku,

      Halina Twardosz

     • Św. Mikołaj w szkole

     • Na ten dzień ze szczególną niecierpliwością czekają wszystkie dzieci, małe i duże. Cóż to była za radość i jakie emocje… Uczniowie na powitanie zaśpiewali swojemu Gościowi piosenki, kolędy i recytowali wiersze. Po krótkiej rozmowie Św. Mikołaj z pomocą asystentów rozdawał wszystkim grzecznym dzieciom upominki. Była to również niezwykła okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć.

      Wszystkim odwiedzającym naszą stronę WWW życzymy ciekawych prezentów.

     • Przygotowania do Świąt trwają...

     • Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia trwają nie tylko w domach, ale i w naszej szkole. Pęknie przystrojona choinka roztacza blask i przypomina o nadchodzącym, niezwykłym czasie. Upieczone pierniczki i wykonane ozdoby stworzą przytulną atmosferę, a kartki świąteczne poniosą moc serdecznych życzeń.

      Dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w ich przygotowanie.

      Szczególne podziękowania składam: Pani Wandzie Ochojnej, Pani Elżbiecie Ciepły, Pani Jadwidze Grabiec, Pani Iwonie Jurczyk i Pani Agacie Kopacz.

      Z serdecznymi pozdrowieniami,

      Halina Twardosz

       

     • "I Ty możesz zostać Św. Mikołajem"

     • W dniach od 17 do 25 listopada Przedszkole Samorządowe w Woli Radziszowskiej brało udział  w charytatywnej akcji Mikołajowej „I ty możesz zostać Św. Mikołajem”, której celem było zebranie zabawek, gier, puzzli dla małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Podarowane puzzle, gry, zabawki, maskotki, grzechotki, trafią między innymi do dzieci z oddziałów: anestezjologii, intensywnej terapii, chirurgii, onkologii i hematologii, kardiologii i innych. Dzieci z naszego Przedszkola wraz z rodzicami zebrały mnóstwo kolorowych puzzli, wspaniałych gier, grzechotek, maskotek i innych zabawek, które wywołają uśmiech na twarzach małych pacjentów. Zebrane zabawki zostaną przekazane do szpitala, tak, by 6 grudnia mogły być wręczone dzieciom.

      Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom!

      Ewa Chmielarz

     • Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu

     • W dniu 25 listopada 2021 r., z okazji Dnia Pluszowego Misia, przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię powstania pluszowej maskotki i wykonały prace plastyczne. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek oraz misiowe tańce. Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

      Anna Wasiluk

    • Szkolny Konkurs Chemiczny
     • Szkolny Konkurs Chemiczny

     • Nasz Szkolny Układ Okresowy Pierwiastków

      Zapraszam do udziału w konkursie chemicznym
      uczniów klas 5, 7 i 8.

      Zadanie konkursowe polega na samodzielnym wykonaniu plakatu na temat jednego, dowolnie wybranego pierwiastka z układu okresowego.

      Wymagania dotyczące pracy:

      1. Format A 3 w układzie pionowym.
      2. Na plakacie muszą się znaleźć: symbol i nazwa pierwiastka, liczba atomowa
       i liczba masowa oraz zastosowanie pierwiastka przedstawione w sposób graficzny/obrazkowy.
      3. Technika wykonania prac dowolna.

      UWAGA!
      OPRÓCZ SYMBOLU I NAZWY PIERWIASTKA NA PRACY NIE MOŻE BYĆ ŻADNYCH NAPISÓW!

       

      Podpisane prace (imię i nazwisko, klasa) należy złożyć do dnia 10.01.2022r.
      u p. Małgorzaty Polak.

      Ocenie podlegać będzie: zawartość merytoryczna, jakość, staranność oraz pomysłowość wykonania plakatów.

       

      Wyniki konkursu zostaną ogłoszone po zimowych feriach.

       

      Każda praca może zostać wykorzystana do wystawy Układu Okresowego Pierwiastków i nie będzie zwracana wykonawcy. Prace niespełniające kryteriów nie będą oceniane w konkursie.

      Dla zwycięzców konkursu przewidziane są drobne upominki i dyplomy.

       

      Organizator konkursu

      Małgorzata Polak

     • Zawartość cukru w produktach spożywczych

     • Uczniowie klas 7 uczęszczający na kółko biologiczne w ostatnim czasie przeprowadzili doświadczenie „Analiza zawartości cukru (węglowodanów) w różnych produktach spożywczych”. W tym celu przynieśli na zajęcia opakowania po słodyczach, batonach i napojach, z których odczytywali zawartość cukrów w 100g produktu. Następnie przeliczali z wykorzystaniem proporcji matematycznych ile cukru jest w masie ich produktu, aby lepiej zobrazować jego zawartość posłużyli się kostkami cukru.

      Warto wiedzieć, że nasz organizm potrzebuje węglowodanów, w tym także tych łatwo przyswajalnych, które są znakomitym źródłem energii. Glukoza to dla nas podstawowa „waluta energetyczna” – potrafimy ją wyizolować z prawie każdego pokarmu, w tym z innych cukrów (np. z sacharozy, która jest połączeniem glukozy i fruktozy). Ale gdy tej energii mamy za dużo, zaczynamy gromadzić ją na zapas. Oczywiście w postaci tłuszczu, którego potem trudno się pozbyć i który wpędza nas w choroby takie jak miażdżyca, nadciśnienie czy cukrzyca.

      Dlatego warto być świadomym ile cukru mają produkty, które spożywamy.

      Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z naszego doświadczenia.

      Nauczyciel biologii wraz z uczniami uczęszczającymi na kółko biologiczne.

       

     • Świąteczne pierniczki

     • Koniec listopada i grudzień to okres przedświąteczny, który nierozerwalnie łączy się z pieczeniem pierniczków i ich zapachem. Uczniowie wraz z wychowawcami świetlicy postanowili trochę tego magicznego zapachu wnieść do szkoły. W dniu 25 listopada 2021 roku w szkolnej świetlicy miało miejsce wielkie pieczenie świątecznych pierników. W miłej i nieco gwarnej atmosferze uczniowie poznawali trud pracy cukiernika. Podzieleni na mniejsze grupy odpowiedzialnie przystąpili do pracy: wałkowali ciasto, wycinali foremkami pierniki i układali je na blaszkach, a panie kucharki wkładały do piekarnika. Uczniowie z zajęć wychodzili bardzo zadowoleni, ponieważ mieli okazję nauczyć się w praktyce jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia piec pyszne pierniki. Po ostygnięciu pierniczków wszyscy zabrali się za dekorowanie. Pomysłów na najpiękniej udekorowany piernik było tysiące - efekty owej pracy możemy zobaczyć na zdjęciach.

      Bardzo dziękujemy Rodzicom za kupienie i podarowanie produktów do ozdoby pierniczków.

      Serdeczne podziękowania za inicjatywę i realizację znakomitego wydarzenia wywołującego radość i uśmiech na twarzach dzieci składam: Pani Elżbiecie Ciepły, Pani Jadwidze Grabiec, Pani Agacie Kopacz i Pani Katarzynie Maślance.

      Zebrane środki z akcji pieczenia pierników świątecznych zostaną przeznaczone na doposażenie świetlicy szkolnej.

      Serdecznie dziękujemy.

       

      Z wdzięcznością,

      Halina Twardosz

     • Andrzejki klas 1-3

     • W czwartek 25 listopada klasy 1-3 bawiły się na zorganizowanych przez siebie, w swoich salach, andrzejkach. Nauczyciele przygotowali wróżby i muzyczne zabawy, a Pani Dyrektor zatroszczyła się o napoje i słodką niespodziankę. Było układanie butów …, były tańce, śmiech i świetna zabawa! W galerii – zdjęcia z imprezy.

     • MATHANGCHALEI JESU - Dzień misyjny

     • 23 listopada naszą szkołę odwiedziły Siostry zakonne ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek św. Piotra Klawera pracujące w Wydziale Misyjnym Kurii Metropolitalnej w Krakowie Siostra Bożena i Siostra Priscilla Tedar Tongtanga. Misjonarki przybyły w ramach obchodów Szkolnego Dnia Misyjnego. Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego powitania Gości przez Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych Panią Halinę Twardosz. Następnie Siostra Bożena przedstawiła tematykę spotkania: kultura indyjska, ponieważ Współsiostra jest rodowitą Hinduską. Misjonarki poprzez prezentację opowiadały o tradycjach,  zwyczajach, strojach, tańcach i potrawach w jednym ze stanów Indii, a mianowicie Manipuri. Przedstawiły również sytuację dzieci  z najbiedniejszej grupy społecznej, czyli dalitów, ich warunkach życia, braku możliwości dostępu do nauki, leczenia, jedzenia i ogólnie pojętego ubóstwa. Przybliżyły również tematykę duchowej adopcji a także sposobach i formach opieki Misjonarek pracujących i posługujących pośród dalitów. Dzieci miały możliwość śpiewać piosenkę w  rodzimym języku Siostry Priscilli, a także oglądać przedmioty codziennego użytku tj. tykwa, wachlarz, kapelusz, poduszka, czy proste instrumenty muzyczne.  Największą atrakcją dla uczestników spotkania była możliwość założenia prawdziwego sari oraz stroju jaki noszą mężczyźni i dziewczynki, a także zapisu imion i prostych zwrotów pismem rysunkowym. Na zakończenie było wspólne zdjęcie i modlitwa w języku manipuri. Spotkanie upłynęło w radosnej i miłej atmosferze. Pani Dyrektor Halina Twardosz wyraziła Siostrom słowa podziękowania za przybycie i przybliżenie kultury Indii oraz wręczyła pamiątki z pobytu w naszej szkole. Inicjatorką i organizatorką spotkania była Pani Katechetka Bogumiła Maślanka, której serdecznie dziękujemy.

     • Sukces w konkursie plastycznym „Jesienne impresje”

     • 19 listopada w Dworku Dzieduszyckich w Radziszowie  odbyło się rozdanie nagród uczniom, którzy brali udział w konkursie plastycznym „Jesienne impresje” organizowanym przez Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

      Miło nam poinformować, że prace dwóch uczennic: Martyny Kudeli z kl. IV b i Julii Wilk z kl. VII b zostały wyróżnione. Nauczycielem plastyki wyróżnionych uczennic jest pani Elżbieta Ciepły.

      Wszyscy uczniowie, którzy namalowali prace o jesieni: Julia Skop, Julia Ziaja-kl. IV a, Zuzanna Deptuch, Laura Maślanka, Sandra Szczyrbak- IV b, Damian Jantas, Patrick Śliwa- kl. VII b zostali nagrodzeni dyplomami i otrzymali wejściówki na basen w Skawinie.

      Gratulujemy Uczniom, Ich Rodzicom oraz Nauczycielowi P. Elżbiecie Ciepły.

      Z wyrazami uznania i szacunku

      Halina Twardosz

       

       

     • Międzynarodowe Zawody Matematyczne „Náboj”

     • W piątek, 19 listopada br. uczniowie Szkoły Podstawowej w Woli Radziszowskiej uczestniczyli online w Międzynarodowych Zawodach Matematycznych „Náboj”. W skład drużyny reprezentującej szkołę weszli: Brajan Goryl, Mateusz Pietraszek, Mateusz Wróblewski z kl. 7a i Bartłomiej Miś z kl. 7b. Zawody trwały 120 minut, podczas których drużyna starała się rozwiązać jak najwięcej zadań. Chłopcy podzielili się w pary. Każdy dwuosobowy zespół rozwiązywał w tym samym czasie różne zadania.

      Na początku zawodów drużyna otrzymała sześć zadań. Gdy tylko poprawnie rozwiązała którekolwiek z zadań, otrzymywała nowe. Wygrywa ta drużyna, która poprawnie rozwiąże najwięcej zadań w ciągu dwóch godzin.

     • Mega Misja – w naszej szkole!!!!!

     • Mega Misja to ogólnopolski program edukacyjny dla szkół podstawowych. Mega Misja daje solidną bazę do mądrego i bezpiecznego poruszania się po świecie, w którym dzisiaj nie obędziemy się bez technologii. Aby dostosować się do potrzeb dzieci, wyzwania oparte są na mechanizmie gry edukacyjnej. Pojawiają się w niej animowani bohaterowie, którzy mają mnóstwo pytań i kłopot z pewnym cyfrowym wynalazkiem. Dzieci, pracując w grupie, podejmują kolejne zadania w Mega Misji, zdobywają punkty i nagrody pomocne w realizacji zajęć, w tym: sprzęt multimedialny, książki, materiały plastyczne, i inne atrakcyjne rzeczy, które wzbogacą wyposażenie placówki.

      Przy realizacji wyzwań uczniowie uczą się, jakie treści można publikować w Internecie, jak chronić swoją prywatność, unikać niebezpieczeństw w sieci, przestrzegać netykiety i praw autorskich, jak znaleźć wiarygodne informacje w Internecie, tworzyć i obrabiać proste grafiki, dźwięki i filmy.

      Najważniejsza jest współpraca między dziećmi, twórcza dyskusja w trakcie zajęć i zabawa, która przyspieszy nabywanie cyfrowych kompetencji. W naszej szkole, zadania z Mega Misji realizują klasy: 2a, 2b oraz 3. Jesteśmy w trakcie realizacji zadań z czwartego poziomu. Mamy na koncie pierwsze nagrody. Każde kolejne zajęcia są ciekawsze od poprzednich, a uczniowie nie mogą się ich doczekać. Sami zobaczcie jaka świetna atmosfera i uśmiechy na twarzach uczniów towarzyszą podczas każdych kolejnych zajęć.

      Mega Misja, Mega Sprawa, jest nauka jest zabawa !!!

    • Małopolski Konkurs Geograficzny
     • Małopolski Konkurs Geograficzny

     • Miło nam poinformować, iż uczeń naszej szkoły Bartłomiej Czepiel z klasy 7a zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego. Uczestnik konkursu musiał wykazać się wiadomościami i umiejętnościami z zakresu geografii świata, ze szczególnym uwzględnieniem Ameryki Południowej, Ameryki Północnej, Antarktyki, Arktyki, oceanów oraz o wybranych elementach środowiska przyrodniczego, a także zjawiskach i procesach zachodzących na lądach i oceanach.

      Gratulujemy Bartłomiejowi, Pani Magdalenie Zapale - nauczycielowi geografii, a także Rodzicom Ucznia.

      Życzymy sukcesu w następnych etapach.

       

      Z wyrazami uznania,

      Halina Twardosz

     • Podziękowanie za 1% dla ZPO w Woli Radziszowskiej

     •  

      Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy, Mieszkańcy Woli Radziszowskiej.

       

      Serdecznie dziękujemy za przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz ZPO w Woli Radziszowskiej.

      Pragniemy poinformować, że za rok 2019 zebrano kwotę 1123,65 zł,  natomiast za rok 2020 kwotę 1332,81 zł.

      Jesteśmy przekonani, że przekazane środki pozwolą na polepszenie warunków edukacji naszych dzieci.

      Wszystkim Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

       

      Halina Twardosz- dyrektor Zespołu

      Katarzyna Karaś-Gucwa  - Przewodnicząca Rady Rodziców

       

    • ZAPRASZAMY :-)


  • Kontakty

   • Zespół Placówek Oświatowych
   • Szkoła Podstawowa
    im. Marii Konopnickiej
    ul. Szkolna 10;
    32-053 Wola Radziszowska
    ------------------------------------------------------------------
    Adres przedszkola:
    Samorządowe Przedszkole
    im. Marii Konopnickiej
    ul. Św. Jana Pawła II nr 6;
    32-053 Wola Radziszowska

    32-053 Wola Radziszowska
    Poland
   • (+12) 275-42-32 Szkoła Podstawowa
    -------------------------------------------------------------------
    (+12) 256-37-68 Przedszkole
   • sekretariat@wr.edu.pl
   • sekretariat@wr.edu.pl
   • sekretariat@wr.edu.pl
 • Librus Synergia